BENELLİ 828U SİLVER 12 KALİBRE SÜPER POZE
9906 izlenim

Kategoriler

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: 30.075 TL

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

828 U SİVER

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm

NAMLU BOYU

66 / 71  cm SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

ŞOK 5 ADET CRIO NAMLU CRIO ŞOK

AĞIRLIĞI

2,900 KĞ -+ 66 NAMLU TARTILAN

ÖZELLİKLERİ

TEK TETİK ENJEKTÖRLÜ SELLEKTÖRLÜ CRIO BARREL NAMLU TETİKLER BOŞA DÜŞTÜĞÜNDE ENJEKTÖRLER ÇALIŞMAZ PATLAMAYA DUYARLI SİSTEM OLARAK ÇALIŞIR KUNDAK ACI AYAR PULLARI SAYESİNDE KUNDAK SAĞA SOLO AŞŞA YUKARI YAPILABİLMEKTE SÜPER POZEDE BİR İLK VE BİRÇOK ÖZELLİĞİ VAR SAYAMADIĞIM

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY 2 YIL GARANTİLİ BENELLİ FABRİKASIN DA ÜRETİLMİŞTİR

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

SORUNUZ

BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜÇRETSİZ KARGO

İTALYA,NIN URBİNO ŞEHRİ BENELLİ FABRİKASINDAN KARELER

BENELLİNİN DÜNYA HARİKASI 828 U SÜPERPOZESİNİ İNCELEDİK

http://www.seherav.com/YuklenenResimler/828_U_%C4%B0talya.jpg


http://www.seherav.com/YuklenenResimler/92329043149947_01.jpg

http://www.seherav.com/YuklenenResimler/15031069517135_02.jpg

http://www.seherav.com/YuklenenResimler/90024966001509_03.jpg

http://www.seherav.com/YuklenenResimler/30836123228072_04.jpg

http://www.seherav.com/YuklenenResimler/47599428892135_05.jpg

"828", Urbino'nun UNESCO'ya insanlık için kültürel bir miras alanı olarak tanımlama kodudur. Birleştirilmiş 828 U, geçmiş deneyimleri yeni teknolojik çağla ilişkilendirir.
828U'nun Silver versiyonundaki zarafeti, ifadeyi sürekli olarak tekme içinde uzanan orijinal gravürlerle zenginleştirilmiş aksiyon çerçevesinin açık çizgilerinde bulur, şekil ve malzemelerin mükemmel bir uyumu. Aşamalı Konfor sistemini ahşap stoğun içine yerleştirdik, popo pedi ve özel poliüretan burun pedi geri tepme hissini ve tespitini azaltmak için ideal bir kombinasyon oluşturur. Hafiflik ve rahatlık, kararlılık ve uyarlanabilirlik maksimum ifadelerini 828 U'da bulur. Avcının şekline ve atış ayarlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilen, hızlı ama son derece kararlı bir salınımlı bir av tüfeği. İnce bükülme ve sapma ayarının (Mükemmel montaj) mümkün olduğu tek çakışma.
Benelli Üstü ve Altının kalbi, sertleştirilmiş çelikten Kilit Plakası kilitleme sistemidir. Mekanik stresin ortadan kaldırılmasıyla güçlü ve güvenilir bir kapanma sağlayan basit ve ustaca bir cihaz. Alüminyum tartım platformu sayesinde, hafif bir örtüşme (3 kg'dan az), ancak son derece dayanıklı ve mükemmel dengelenmiş oluşturmak mümkün oldu.
Bir diğer önemli unsur, kompakt ve çıkarılabilir, hassas, pratik, güvenilir ve düşük perküsyon sürelerine sahip 828 U tetik düzeneğidir.
828 U ile size en uygun performansı ve konforu elde edebilirsiniz.

828 ”, Unesco’nun Dünya Mirası Siteleri listesinde yer alan tarihi Urbino kentini tanımlayan numaradır. 828 U üzerinde ve altında geçmişin sanatını geleceğin teknolojisi ile birleştirir. 828 U'nun Gümüş versiyonunun zerafeti, alıcının şık hatları ile ifade edilir, orijinal gravürlerle süslenir, böylece dipçiğe kesintisiz bir şekilde uzar. Farklı malzemeler arasında formun uyumu. Ahşap dipçiğin içerisine yerleştirilmiş Benelli’nin Progressive Comfort sistemi ve mükemmel bir şekilde etkili olan özel bir poliüretandan üretilmiş dipçik pedi ve yanaklığı geri tepme ve namlu şahlanmasını ciddi oranda azaltır. Hafiflik, rahatlık, sağlamlık ve çok yönlülük, 828 U'da nihai ifadelerini bulur. Bu hızlı ve yavaş omuzlanabilen silah inanılmaz derecede istikrarlı ve kolaydır. tüm stantlara ve atış tarzlarına sahip avcılar için özelleştirilebilir. 828 U, tek mükemmel bir uyum için düşme ve yatırma ayarlarına izin veren tek süperpozedir. Benelli'nin Süperpozesinin kalbinde temperli çelik kilit plakası vardır. Bu basit ama dahiyane tasarım, sağlam ve güvenilir kilitlemeyi garanti eder ve gövdenin menteşe pimlerindeki mekanik gerilimi ortadan kaldırır. Benelli, Bu gelişmiş kilitlemeyi birleştirerek Alüminyum bir gövdeye sahip olan ,ve 3 Kg'dan daha az ağırlığa sahip bir O & U av tüfeği geliştirmeyi başardı. Silah aynı zamanda son derece sağlam ve mükemmel dengelidir. 828 U nun Bir başka önemli özelliği hızlı hareket eden, hassas, kompakt, pratik, güvenilir ve tetik ünitesini kolayca çıkarılan bir tüfek olmasıdır. 828 U'ya sahip olmak, size özel konfor ve maksimum doğruluk anlamına gelir.

Progressive comfort Aşamalı konfor
Kullanılan kartuşların ağırlığına göre kademeli olarak müdahale eden yepyeni aşamalı geri tepme emme sistemi. İşte görünmez ancak son derece hassas bir sistem olan ahşaptaki konforun gerçek özü.
 
Doğal ve içgüdüsel bir amaç için 40 farklı kombinasyon arasından seçim yaparak katlama ve sapmanın ince ayarlanması mümkündür.
 
Kilit Plakası 828 U çelik kapak zamanla dayanıklıdır ve tartım kefesi üzerindeki mekanik stresin ortadan kaldırılmasını garanti eder.

Çekim sırasında namlunun eşit şekilde titreşimi ve genişlemesi sayesinde üstün balistik performans: daha geniş, düzenli ve düzgün atış desenleri.

İlk olarak, Benelli, balistik performansını arttırmak için endüstriyel ölçekte hafif bir silahın namlusuna ve boğulmasına Kriyojenik Tedavi uygular. Bugüne kadar, Kriyojenik Tedavinin maliyetleri ve karmaşıklığı, havacılık, cerrahi aletler ve diğer uzman sektörler gibi karmaşık sektörlere yayılmasını sınırlandırmıştır.

Crio Sisteminin ilk elemanı CRIOBARREL çubuğudur. Kriyojenik işlemden geçirilmiş çelikte, sürtünme ısısından ve basınçtan türetilen genleşmeden kaynaklanan açılımlar bulunur; bu, namlunun ateş ederken eşit şekilde titreşmesini ve genişlemesini sağlar. Grafikte gösterildiği gibi, Criobarrel namlusu ile elde edilen atış paterni daha geniş, daha düzenli ve daha homojendir; Kriyojenik arıtmanın aynı zamanda aşınmaya karşı daha dirençli ve yanma artıkları tarafından daha az saldıran varilin faydalı ömrü üzerinde de olumlu etkileri vardır. Crio Sistemi ayrıca CRIOCHOKES bobinlerine başarıyla uygulanır. Şekilleri daha uzundur ve namlunun çapı ile özellikle tatlı ve kademeli bir bağlantı vardır (1). Bu, pelet oluşumunu önlemek ve böylece kurşunun deformasyonunu azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Aerodinamikte iyi bilindiği gibi, mükemmel bir küresel nokta düzleştirilmiş ve deforme olmuş bir noktadan daha hızlı ve doğrusal olarak hareket eder. Crio Sistemi sayesinde, pelet sürüleri önemli ölçüde daha kalın ve pembedir, hem merkezde hem de çevresel kısımda daha iyi süslenmiştir .. CRIOBARREL namlusunun ve CRIOCHOKES bobinlerinin (2) standart namlu ve bobinlerinki ile ortak hareketiyle elde edilen sonuç.


Sipariş Formu
BENELLİ 828U SİLVER 12 KALİBRE SÜPER POZE


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 836861
Güvenlik Onay