BENELLİ RAFFAELLO 500 YIL LİMİTED EDİTİON 12 KALİBRE OTOMATİK
720 izlenim

Kategoriler

Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii
Fiyatı :
155.850 Havale Fiyatı : 151.170 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BENELLİ
MODELİ RAFFAELLO 500. YIL LİMİTED EDİTİON
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 / 66 / 71 / 76 CM NAMLU BOYU TERÇİHİ
ŞOK DURUMU 5 ADET CRIO BARREL MOBİL ŞOK
AĞIRLIĞI 2800 KĞ ORTALAMA NAMLU BOYU AĞAÇ A GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÇALIŞMA SİSTEMİ KİNETİK SİSTEM
ÖZELLİKLER ÖZEL ÜRETİM DÜNYADA PİYASASINDA  1000 ADET ÜRETİLMİŞTİR SEÇİLMİŞ 4 NUMARA ÇEVİZ KUNDAK - NAMLU CRIO BARREL - NAMLU BE.ST ELMAS TEKLONOJİ İLE ÜRETİLMİŞ SON DERECE ÇİZİLMEYE KROZYONA DIŞTAN GELEÇEK HERTÜRLÜ ZARARLI MADDELERE SON DERECE DİREÇLİ YENİ BİR SİSTEM DİR ELMAS NAMLU  - ÇELİK SAÇMA ATILABİLİR DİYER ÖZEELİKLER ALT TARAF TA YAZILI VS VS BENELLİ TARTIŞMAYA GEREK YOK ...
GENEL DURUMU MADE IN  SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR
                                                       Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız 

HEDİYELER : TÜFEK TAŞIMA KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TÜFEK TEMİZLEME HARBİ TAKIMI ve TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO... Seher AV Farkıyla Kalite ve Güveni Hissedin İsmail PALA

GENEL ÖZELLİK LER

NAMLU EN İYİ. korozyona, aşınmaya, yıpranmaya ve dış etkenlere karşı maksimum direnç sağlayan özel Benelli teknolojisidir. Yüzey işleme BE.S.T. ticari sır kapsamındaki son derece yenilikçi bir hibrit teknolojiden yararlanır. Direnç, sertlik ve değer açısından elmasa benzer özelliklere sahip bir kaplama. EN İYİ. çevreye zararlı emisyonlar üretmediği için tamamen ekolojik bir teknolojidir.

DELME NAMLU Kriyojenik Power Bore namlu, seçilmiş delme ve son derece küçük çaplarla, daha yüksek hız ve hedefin penetrasyonunu garanti eder. Power Bore Crio: mükemmel bir merkez ve kesin bir hedef için ideal delik

CRIO SİSTEM Kriyojenik teknolojide, dikkate alınması gereken ilk unsur namludur, burada sürtünme ısısından kaynaklanan genleşmeler ve basınçtan kaynaklanan genleşmeler yer alır; bu, namlunun atış anında homojen bir şekilde titremesine ve genişlemesine izin verir. Kriyojenik namlu ile elde edilen atış paterni, atış hassasiyeti yararına, ateşlenen atış sayısı ilerledikçe hareket etmeyen atış patern merkezleri ile daha geniş, daha pürüzsüz ve daha üniformdur. Kriyojenik işlem ayrıca namlunun kullanım ömrü üzerinde olumlu etkilere sahiptir, bu da aşınmaya karşı daha dayanıklıdır ve yanma kalıntıları tarafından daha az saldırıya uğrar. Benelli, balistik performansını artırmak amacıyla hafif bir silahın namlusuna ve boğulmasına endüstriyel ölçekte Kriyojenik İşlem uygulayan ilk kişiydi.

NAMLU ÇELİK SAÇMA ATILIR Zambak işareti ile damgalanan her namlu, çelik bilyeli mühimmat için Ulusal Test Tezgahının testlerine tabi tutulur. Uzun bağlantı konileriyle özel olarak üretilen Crio Steel Shot bobinler, maksimum balistik performansı ve Çelik mühimmat kullanımına karşı direnci garanti eder.

BROGRESSİVE COMFORT KUNDAK GERİ TEPME ŞAHLANMAYA KARŞI AZALTICI Yenilikçi aşamalı geri tepme absorpsiyon sistemi, kullanılan kartuşların ağırlığına göre kademeli olarak müdahale eder. Görünmez ama son derece hassas bir sistem olan ahşapta konforun gerçek özü burada.

Atalet Tahrikli Sistem Tasarım titizliği, yapım kolaylığı, bakım kolaylığı ve mekanik doğruluk, maksimum direnci ve aşırı güvenilirliği garanti eder. Benelli Sisteminin dehası tasarım titizliğinde, yapıcı basitlikte ve bakım kolaylığında yatmaktadır. Operasyonun hızlı ve bileşik hareketleri, mekanik doğruluk ve temel yapı ile birlikte, değişiklik olmaksızın ve her zaman mükemmel, maksimum direnç ve aşırı güvenilirlik sağlayan bir çalışma döngüsünü garanti eder.

Özümüzü ve Urbino Raffaello Sanzio'nun dehası için benzersizliğimizi en iyi temsil eden sınırlı seri. Hem 12 hem de 20 gauge olarak mevcut olan her iki versiyon da en zorlu estetik duyguyu tatmin etmek için lüks yüzeyler ve özellikle hassas gravürlerle süslenmiştir. Karkasın iki yanında ve arka tarafında av dünyasıyla bağlantılı konuları temsil eden zengin bir süsleme uzanır. İşçilik ve kaplamalar, işlevsel ve son derece rafine bir silah için teknik ve biçimsel özellikleri geliştirmeyi amaçlamaktadır.


Sipariş Formu
BENELLİ RAFFAELLO 500 YIL LİMİTED EDİTİON 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 885419
Güvenlik Onay