BENELLİ SÜPER BLACK EAGLE 3 MAX5 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK 3.5inç
446 izlenim

Kategoriler

Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii
Fiyatı :
101.700 ₺ Havale Fiyatı : 98.650 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BENELLİ
MODELİ SÜPER BLACK EAGLE 3 CAMO MAX5
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 89 MM 3,5 İNÇ
NAMLU BOYU 66 / 71 / 76 CM NAMLU BOYU TERÇİHİ
ŞOK DURUMU MOBİL ŞOK 5 ADET
AĞIRLIĞI 3.200 KG NAMLU BOYUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÇALIŞMA SİSTEMİ KİNETİK SİSTEM
GENEL DURUMU MADE IN ITALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR
                                                       Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız 

HEDİYELER : TÜFEK TAŞIMA KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TÜFEK TEMİZLEME HARBİ TAKIMI ve TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO... Seher AV Farkıyla Kalite ve Güveni Hissedin İsmail PALA

SBE 3 Max 5, insanın doğayla bütünleştiği sulak alanlarda ve sazlıklarda avlanmak için ideal yarı otomatik kamuflaj av tüfeğidir. Olağanüstü balistik performans sunan 89 Süper Magnum - bir teknoloji konsantresidir. Geri tepmeyi azaltmak için Comfortech 3 sistemi ve en yeni nesil CombTech tarak, toplam konfor sağlar. Kolay Yükleme sistemi, yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırır ve yenilikçi Kolay Kilitleme cıvata kapatma özelliği sayesinde ateşli silah her zaman ateş etmeye hazırdır. Tetik koruma tertibatı, tetiğe hızlı erişim, emniyetin etkinleştirilmesi ve kesilmesi için tasarlanmıştır. Kriyojenik variller ve tırtıklı bobinler kompakt, eşit desenler sağlar.

Teknik döküman

GÖSTERGE

12

BÖLME

89 mm SuperMagnum

VARİL VE ŞOKLAR

CB - Değiştirilebilir jikle - Crio 65/70 cm Tırtıllı *** / ****; * / ** / silindir

ALICI BİTİRME

Ergal kamuflaj kaplama Max 5

STOK VE YABANCI

Technopolymer ComforTech 3 camo Max 5, Air Touch denetimli

ÖLÇÜLEN STOK UZUNLUĞU TETİKLEME / SAPMA

365 ± 2 mm, kısa dipçik ile 355 ± 2 mm'ye veya uzun dipçik ile 375 ± 2 mm'ye değiştirilebilir. Oyuncular: değişken, LH ve RH

DERGİLER

2 yuvarlak sınırlayıcılı boru (sınırlayıcı olmadan: 2 tur 12/89 mm veya 3 tur 12/70 mm ve 12/76 mm)

AĞIRLIK

yakl. 70 cm namlu ile 3.200 g

AMBALAJ

Teknopolimer kasa, bobin ve anahtar seti, damla değiştirme kiti, çabuk açılan askı ataşmanı döner, kullanıcı ve yedek parça el kitabı, Ben yağı

SBE 3 Camo, insanın doğa ile birleştiği geniş avcılık için ideal bir kamuflajdır. Olağanüstü balistik performans sunan 89 Süper Magnum odacıklı silah. Geri tepmeyi azaltmak için Comfortech 3 sistemi ve en yeni nesil CombTech burun pedi, toplam konforu garanti eder. Kolay Yükleme sistemi, yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırır. Super Black Eagle 3, yenilikçi Easy Locking deklanşör kapağı sayesinde çekime her zaman hazırdır. Koruma ünitesi, tetiğe, güvenliğin etkinleştirilmesine ve kesilmesine hızla ulaşmak için tasarlanmıştır. Kriyojenik variller ve tırtıllı bobinler kompakt atış desenleri sağlar.

SBE 3, üstün balistik performans sunan av tüfeği. En son nesil CombTech tarak ile kombine edilmiş geri tepmeyi azaltmak için Comfortech 3 sistemi, kullanıcı için tam konfor sağlar. Yükleme ve boşaltma işlemleri, Kolay yükleme sistemi ile daha da kolaylaşır ve Kolay Kilitleme cıvatasının yenilikçi kapaması sayesinde ateşli silah her zaman çekime hazırdır. Tetik tertibatı, tetikleyiciye hızlı erişim, emniyetin ve kesmenin etkinleştirilmesi için tasarlanmıştır. Ergonomik ön uç en uygun dengeyi garanti eder. Ateşli silah, kriyojenik namlu ve kompakt desenler sağlayan tırtıklı boğumlar ile tamamlanır...

AİRTOUCH ; 

Zigrino'nun yeni konsepti, küçük topların aerodinamiği sayesinde üstün bir tutuş sağlar ve sağlam, etkili, rahat bir tutuş için tüfeğinizin çabuk kavranmasını sağlar.Yeni AirTouch tırtılları, Benelli vuruşları ve çubukları içinkullanılan polimerin kalıplama özelliklerini kullanarak, elin doğal havalandırılmasını garanti eden ve üstün bir tutuş sağlayan bir yüzey sağlar. AirTouch, tüm ComforTech kollarında ve Argo Benelli tüfeklerinin Atalet Sistemi atalet tüfeklerinin çubuklarında standart olarak mevcuttur.

CRİO SYSTEM;

Crio Sisteminin ilk elemanı CRIOBARREL varildir. Kriyojenik işlem görmüş çelikte, sürtünme ısısından ve basınçtan kaynaklanan dilatasyonlar bulunur; Bu, namlunun ateşlendiğinde homojen bir şekilde titreşmesine ve genişlemesine izin verir. Grafikte görüldüğü gibi, Criobarrel baston ile elde edilen pembemsi ile, daha geniş, daha düzenli ve daha düzgündür: çekim haklılığı tam avantajına, atışların sayısı ilerleme ile hareket etmeyen pembemsi merkezlerinin. Kriyojenik arıtma, aynı zamanda aşınmaya daha dayanıklı ve yanma kalıntıları ile daha attackable olan varil faydalı ömrü üzerinde olumlu etkileri vardır. Crio Sistemi de CRIOCHOKES borazanlarına başarıyla uygulanır. Şekilleri daha uzundur ve namlu çapı (1) ile özellikle yumuşak ve kademeli bir bağlantı ile. Bu, pelet kalınlaşmasının oluşumunu engellemek ve böylece deforme oluşu azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Aerodinamikte iyi bilindiği gibi, mükemmel küresel bir nokta düzleştirilmiş ve deforme olandan daha hızlı ve daha doğrusal hareket eder. Cryo Sistemi ile mermi sürüleri oldukça kalındır.

INERTIA DRIVEN SYSTEM;

Tasarım sertliği, yapım kolaylığı, kolay bakım ve mekanik hassasiyet, maksimum direnç ve aşırı güvenilirliği garanti eder. Benelli Sisteminin dehası tasarım titizliğinde, sadeliğinde yatıyor.

COMFORTTECH ;

ComfortTech, dünyanın en verimli Tam Konfor sistemi. Performansta iyileştirilen ComforTech 3, geri tepme algısını önemli ölçüde azaltır.Hedefe dönüş daha hızlıdır ve kullanıcıya tam rahatlık sağlamak için silahın kontrolü her fazda optimize edilir.

benelli av tüfekleri

benelli otomatik av tüfekleri

benelli tüfekler en ucuz en uygun fiyat

benelli otomatikler seher av bayii


Sipariş Formu
BENELLİ SÜPER BLACK EAGLE 3 CAMO MAX5 12 KALİBRE 89mm OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 472218
Güvenlik Onay