BENELLİ VİNCİ AMAZONIA GREEN 12 KALİBRE OTOMATİK
302 izlenim

Kategoriler

Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii
Fiyatı :
  Havale Fiyatı :  ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BENELLİ
MODELİ VINCI AMAZONIA GREEN
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 / 66 / 71 / 76 CM NAMLU BOYU TERÇİHİ
ŞOK DURUMU MOBİL ŞOK 5 ADET
AĞIRLIĞI 3 KG NAMLU BOYUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÇALIŞMA SİSTEMİ KİNETİK SİSTEM
GENEL DURUMU MADE IN ITALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR
                                                       Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız 

HEDİYELER : TÜFEK TAŞIMA KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TÜFEK TEMİZLEME HARBİ TAKIMI ve TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO... Seher AV Farkıyla Kalite ve Güveni Hissedin İsmail PALA

Vinci Amazonia Green, yenilikçi teknik içeriği ve benzersiz, kusursuz tasarım stili ile sizi şaşırtacak. Yenilikçi ataşman sistemi sayesinde herhangi bir alet kullanmadan sıyrılabilen ilk yarı otomatiktir. Üç ana bileşen - stok, namlu ve alıcı modülleri - hızlı bir şekilde sökülebilir. Stokta tamamen yeniden tasarlanmış kavrama ve kontrol özelliği, yeni ComforTech Plus teknolojisi ile tamamlanıyor. Geri tepme, titreşim ve yükselme minimuma indirilmiştir. Farklı boyutlarda mevcut olan anatomik taraklar ve dipçik plakaları, ateşli silahı tamamen özelleştirilebilir hale getirir.

Teknik döküman

GÖSTERGE

12

BÖLME

76 mm Magnum

VARİL VE ŞOKLAR

CB - Değiştirilebilir şok 65/70 cm * / ** / *** / **** / sil.

ALICI BİTİRME

Teknopolimer

STOK VE YABANCI

Teknopolimer ComfortechPlus

ÖLÇÜLEN STOK UZUNLUĞU TETİKLEME / SAPMA

365 ± 2 mm Döküm: değişken, Sol ve Sağ

DERGİLER

3 mermi 12/76 mm ve 12/70 mm

AĞIRLIK

yakl. 65 cm namlu ve ComfortechPlus ile 3.150 g

AMBALAJ

Yenilikçi, özel çanta, Vinci'yi taşımayı daha da kolaylaştırır. Maksimum yer tasarrufu için tasarlanmış olup, av tüfeğinin üç modülünü tam güvenlik içinde taşımanıza olanak tanır.

 

Vinci Amazonia Green, yenilikçi teknolojik içerikleri ve benzersiz ve benzersiz bir stile sahip tasarımı ile şaşırtıyor. Yenilikçi kanca sistemi sayesinde sökme işleminin alet kullanılmadan gerçekleşebileceği ilk yarı otomatiktir. Üç ana bileşen - stok modülü, varil modülü ve karkas modülü - aslında hızlı bir şekilde sökülebilir. Tutma sapındaki ve tırtıldaki tamamen yeniden tasarlanan stok, yeni ComforTech Plus teknolojisi ile donatılmıştır.Topun geri tepmesi, titreşimleri ve tekerleği en aza indirilmiştir. Anatomik burun pedleri ve farklı boyutlardaki geri tepmeler silahın tam uyarlanabilirliğini tamamlar. Hem futbol hem de tapınak, ciltle temas halinde son derece hoş ve kesinlikle eşsiz bir his sunan "Comfort Touch" ı sunar.

 

ComforTech Plus, piyasadaki diğer tüm sistemlerden daha iyi geri tepmeyi tamamen azaltmak için bir sistemdir. Artık Vinci'de mevcut olan ComforTech Plus, devrim yaratan ComforTech sistemini optimize ederek ağırlık veya ek parça eklemeden namlunun daha fazla geri tepmesini ve tespitini azaltır.
Üç yenilikçi bileşen:
ComforTech ™ Plus geri tepme pedi, geri tepme kuvvetini daha geniş bir alana ve daha uzun bir sürede dağıtarak geri tepme etkisini azaltır.
ComforTech ™ Plus burun yastığı, geri tepme sırasında avcının yanağının etkisini hafifletir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde yanak geri tepme sırasında burun boyunca akar. Bu şekilde sürtünme etkisi ortadan kaldırılır ve yüz şoklardan ve titreşimlerden daha fazla korunur.
Geri tepmeyi emen 12 sentetik yan kauçukun, sapın arkasındaki tekme topuğundan çapraz olarak yerleştirildiği ComforTech ™ Plus stoğu. Stok, geri tepmeyi daha da hafifletmek için dış dışbükey olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ComforTech Plus geri tepme pedinin varlığı sayesinde.

ComfortTech Plus sistemi, namlunun tespitini% 14'e kadar% 42'ye kadar azaltır ve rekabete göre daha hızlı (% 40'dan% 68'e kadar daha fazla) hedefe geri dönüş sürelerini hızlandırır. Ağırlık eklemeden ComforTech Plus, Vinci'nin silahı tutarken ve ateş ederken daha iyi bir denge kurmasını sağlar. Av partneriniz hala ilk atıştan sonra iyileşme süreleri ile mücadele ederken, nişan almaya zaten niyetiniz olacak. Her avcının tüfeğinde aradığı hız, avcının silahı almak için ne kadar hızlı olduğu meselesi haline gelir ... hedefi belirleyin ... ateş edin ... ve bir sonraki atışa hazırlanmak için geri tepme anından kurtulun. Bu, Vinci'nin eşit olmadığı hız testindeki gerçek kayıttır.

 

Serbest yüzer namlu sistemi, yüksek performanslı Bolt Action tüfeklerinde olduğu gibi aynı prensibe dayanır ve benzersiz balistik hassasiyet sağlar.
Namlu, karkas kılıflı (Kamış Modülü) tek bir gövdedir ve yeni Vinci Atalet Sistemi obturasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır.
Vinci tüfeğinin tasarlandığı modüler silah sistemi, kartuşun patlamasından kaynaklanan mekanik gerilmelerin esas olarak yüksek yapısal sertliği minimum elastik deformasyonu ve dolayısıyla yüksek hassasiyet ve stabiliteyi garanti eden Namlu Modülüne deşarj edilmesini sağlar. atış eylemi.
Klasik zıvana olmayan Serbest Yüzen namlu, kılavuzlu düz ve uzun bir çapa ile karkasın üzerinde durur. Bu çözüm, namlunun atış sırasında doğal olarak titreşim özgürlüğünü garanti eder.

Benelli Balistik Laboratuvarı'nda yapılan nitelikli teknik testler, Namlu Modülünün yeni sabitleme ve kompakt sisteminin Vinci tüfeğinin atış desenlerinin benzersiz bir dengesini ve atışların dağılımında önemli bir azalmayı nasıl sağladığını göstermektedir; ateşlenen kartuşun ağırlığına bakılmaksızın, atış veya sülük olsun.
Namlu Modülünün doğruluğu, çekim hassasiyeti ve stabilitesi, uzun çekim sırasında bile çekimin ağırlık merkezini daha kararlı tutar.
Sonuç olarak Vinci kurşun, çelik ve bilyalı atış kartuşlarıyla maksimum balistik performansı garanti eder.

 

Sıralı Ataletli Tahrik Sistemi: yarı otomatik av tüfekleri arasında eşsiz bir yapısal denge. Atalet Tahrikli Sistem in-line mekanizması, inanılmaz derecede basit, dayanıklı ve verimli hale getiren tek bir yay ile güçlendirilmiştir.Kolu, karkaslı tek bir gövdedir ve yeni Inertia In-Line obtürasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır. Tahrikli Sistem.

Tüm deklanşör hareket döngüsü, kuvvetlerin mükemmel dağılımı için namlu ile eksende gerçekleşir, ateşleme sırasında algılamayı en aza indiren kusursuz bir denge. Daha önce hiç görülmemiş hassasiyet için mükemmel bir denge.

Kuvvetlerin mükemmel dağılımı, kusursuz denge, ateş ederken tespitin en aza indirilmesi.


Sipariş Formu
BENELLİ VİNCİ AMAZONIA GREEN 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 165387
Güvenlik Onay