BENELLİ VİNCİ CAMO WOOD 12 KALİBRE OTOMATİK
1563 izlenim

Kategoriler

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Stok Kodu SA982600

MARKASI

BENELLI

MODELİ

VINCI CAMO WOOD AĞAÇ DESEN

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm

NAMLU BOYU

61 / 66 / 71 / 76 cm SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOK 5 ADET

AĞIRLIĞI

3.155 KG NET 71 NAMLU İLE TARTILAN.

ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY – SIFIR ÜRÜN

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ

ÖDEME SEÇENEĞİ

SORUNUZ

3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + İTALYAN MALI TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI +  ÜCRETSİZ KARGO...

Vinci yarı otomatik, klasik çizgiyi sevenler için yepyeni bir görünüm içeriyor: bir model, ahşabın sıcak, klasik çizgilerini yeniden üreten ve çizilmelere ve hava etkilerine karşı gelişmiş koruma sağlayan özel bir kamuflaj desenine sahip. Standart ekipman, ateşli silahı tamamen özelleştirilebilir hale getirmek için farklı boyutlarda taraklar ve dipçik plakaları içerir.

Teknik döküman

GÖSTERGE

12

BÖLME

76 mm Magnum

VARİL VE ŞOKLAR

CB - Değiştirilebilir jikle 65/70/76 cm * / ** / *** / **** / sil.

ALICI BİTİRME

Teknopolimer

STOK VE YABANCI

Teknopolimer ComfortechPlus

ÖLÇÜLEN STOK UZUNLUĞU TETİKLEME / SAPMA

365 ± 2 mm. Oyuncular: değişken, LH ve RH

DERGİLER

3 mermi 12/76 mm ve 12/70 mm

AĞIRLIK

yakl. 65 cm namlu ve ComfortechPlus dipçik ile 3.150 g

AMBALAJ

Yenilikçi, özel çanta, Vinci'yi taşımayı daha da kolaylaştırır. Maksimum yer tasarrufu için tasarlanmış olup, av tüfeğinin üç modülünü tam güvenlik içinde taşımanıza olanak tanır.

Vinci'nin tanımında, biçim ve işlev en başından beri simbiyozda büyüdü. Bu yarı otomatik devrimci, klasik çizgiyi sevenler için gerçek bir yenilik alır: ahşabın sıcak ve klasik çizgilerini üretebilen ve çiziklere ve kötü hava koşullarına karşı korumasını daha da artırabilen özel bir kamuflajla yapılandırılmış yeni bir model.

ComforTech Plus, piyasadaki diğer tüm sistemlerden daha iyi geri tepmeyi tamamen azaltmak için bir sistemdir. Artık Vinci'de mevcut olan ComforTech Plus, devrim yaratan ComforTech sistemini optimize ederek ağırlık veya ek parça eklemeden namlunun daha fazla geri tepmesini ve tespitini azaltır.
Üç yenilikçi bileşen:
ComforTech ™ Plus geri tepme pedi, geri tepme kuvvetini daha geniş bir alana ve daha uzun bir sürede dağıtarak geri tepme etkisini azaltır.
ComforTech ™ Plus burun yastığı, geri tepme sırasında avcının yanağının etkisini hafifletir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde yanak geri tepme sırasında burun boyunca akar. Bu şekilde sürtünme etkisi ortadan kaldırılır ve yüz şoklardan ve titreşimlerden daha fazla korunur.
Geri tepmeyi emen 12 sentetik yan kauçukun, sapın arkasındaki tekme topuğundan çapraz olarak yerleştirildiği ComforTech ™ Plus stoğu. Stok, geri tepmeyi daha da hafifletmek için dış dışbükey olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ComforTech Plus geri tepme pedinin varlığı sayesinde.

ComfortTech Plus sistemi, namlunun tespitini% 14'e kadar% 42'ye kadar azaltır ve rekabete göre daha hızlı (% 40'dan% 68'e kadar daha fazla) hedefe geri dönüş sürelerini hızlandırır. Ağırlık eklemeden ComforTech Plus, Vinci'nin silahı tutarken ve ateş ederken daha iyi bir denge kurmasını sağlar. Av partneriniz hala ilk atıştan sonra iyileşme süreleri ile mücadele ederken, nişan almaya zaten niyetiniz olacak. Her avcının tüfeğinde aradığı hız, avcının silahı almak için ne kadar hızlı olduğu meselesi haline gelir ... hedefi belirleyin ... ateş edin ... ve bir sonraki atışa hazırlanmak için geri tepme anından kurtulun. Bu, Vinci'nin eşit olmadığı hız testindeki gerçek kayıttır.

Serbest yüzer namlu sistemi, yüksek performanslı Bolt Action tüfeklerinde olduğu gibi aynı prensibe dayanır ve benzersiz balistik hassasiyet sağlar.
Namlu, karkas kılıflı (Kamış Modülü) tek bir gövdedir ve yeni Vinci Atalet Sistemi obturasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır.
Vinci tüfeğinin tasarlandığı modüler silah sistemi, kartuşun patlamasından kaynaklanan mekanik gerilmelerin esas olarak yüksek yapısal sertliği minimum elastik deformasyonu ve dolayısıyla yüksek hassasiyet ve stabiliteyi garanti eden Namlu Modülüne deşarj edilmesini sağlar. atış eylemi.
Klasik zıvana olmayan Serbest Yüzen namlu, kılavuzlu düz ve uzun bir çapa ile karkasın üzerinde durur. Bu çözüm, namlunun atış sırasında doğal olarak titreşim özgürlüğünü garanti eder.

Benelli Balistik Laboratuvarı'nda yapılan nitelikli teknik testler, Namlu Modülünün yeni sabitleme ve kompakt sisteminin Vinci tüfeğinin atış desenlerinin benzersiz bir dengesini ve atışların dağılımında önemli bir azalmayı nasıl sağladığını göstermektedir; ateşlenen kartuşun ağırlığına bakılmaksızın, atış veya sülük olsun.
Namlu Modülünün doğruluğu, çekim hassasiyeti ve stabilitesi, uzun çekim sırasında bile çekimin ağırlık merkezini daha kararlı tutar.
Sonuç olarak Vinci kurşun, çelik ve bilyalı atış kartuşlarıyla maksimum balistik performansı garanti eder.

Sıralı Ataletli Tahrik Sistemi: yarı otomatik av tüfekleri arasında eşsiz bir yapısal denge. Atalet Tahrikli Sistem in-line mekanizması, inanılmaz derecede basit, dayanıklı ve verimli hale getiren tek bir yay ile güçlendirilmiştir.Kolu, karkaslı tek bir gövdedir ve yeni Inertia In-Line obtürasyon sistemi ile koaksiyel olarak çalışır. Tahrikli Sistem.

Tüm deklanşör hareket döngüsü, kuvvetlerin mükemmel dağılımı için namlu ile eksende gerçekleşir, ateşleme sırasında algılamayı en aza indiren kusursuz bir denge. Daha önce hiç görülmemiş hassasiyet için mükemmel bir denge.

Kuvvetlerin mükemmel dağılımı, kusursuz denge, ateş ederken tespitin en aza indirilmesi.

 


Sipariş Formu
BENELLİ VİNCİ CAMO WOOD 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 859981
Güvenlik Onay