BERETTA A400 XPLOR ACTION GUNPOD2 12 KALİBRE OTOMATİK
293 izlenim

Kategoriler

BERETTA Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı : 73.600 ₺ Havale Fiyatı : 71.395 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BERETTA
MODELİ A400 ACTION GUNPOD 2
KALİBRE 12 KALİBRE AYRICA 20 KALİBRE VARDIR
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 / 66 / 71 / 76 CM NAMLU TERÇİHLİ
ŞOK DURUMU OPTİMA 3 ADET MOBİL ŞOK
AĞIRLIĞI 2.900 KĞ ORTALAMA NAMLU BOYU AĞAÇ A GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÖZELLİKLERİ ÇİFT SİSTEM GAZLI VE KİNETİK ÇALIŞMA SİSTEMİ GUNPOD İLE ARAZİ  VE AVLARINIZ KAYITLARINIZ ALTINDA ARAZİ DÖKÜMANI AVI BULDUĞUNUZ YERİN İŞARETİ ATTIĞINIZ FİŞEĞİ SAYMA TERMOMETRE VE BİR ÇOK ÖZELLİK BARINDIRMAKTA ZEVKLİ BİR SİSTEM TAVSİYE EDİYORUM DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ İSMAİL PALA
GUNPOD S MADE IN İTALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR
ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ : TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala www.seherav.com.tr

Yeni A400 Xplor Action: önemli olan av tüfeği

Yeni Beretta A400 Xplor Action, fonksiyonlar arasında ateş edilen atışları saymanıza izin veren standart olarak bir elektronik cihaza sahip olan dünyanın ilk av yarı otomatikidir. A400 serisinin olağanüstü başarısını belirleyen özelliklerle donatılmış, oyun türü, mühimmat, hedef veya iklim koşullarından bağımsız olarak en yüksek güvenle kullanılacak yarı otomatiktir.

Optik veya diğer işaretleme sistemlerini kabul etmek için tasarlanmış makat kutusu sayesinde çok yönlülüğü artırılmıştır. A400 Xplor Action bugünden önemli olan av tüfeğinizdir.
GunPod: Beretta'nın yerleşik bilgisayarı

GunPod: Gemideki bilgisayar!

Beretta GunPod, aşağıdakileri sunan A400 Xplor Action kolunun sapında bulunan çok işlevli bir elektronik cihazdır:

    toplam isabeti say (sıfırlanamaz)
    kısmi vuruş sayma (sıfırlanabilir 7 oturuma kadar)
    dış sıcaklığı C ve F derece cinsinden ölçün (termometre)
    ateş edilen mühimmatı test et
    GunPod, aynı ağırlıkta bile iki farklı kartuş türünü karşılaştırma imkanı sunar.

Yumuşaklık, hafiflik ve pürüzsüzlükte bir adım daha

Micro-Core, on yıllardır dünyanın dört bir yanındaki atış poligonlarında edindiği deneyim sayesinde Beretta tarafından geliştirilen yenilikçi bir popo plakasıdır. Açık hücreli genişletilmiş teknopolimer, kauçuktan daha yumuşak, daha hafif ve daha yumuşak olan Micro-Core yavaş yavaş ve anında serbest bırakılır, omuz destek yüzeyini arttırır ve tüfeğe güvenli ve hassas bir destek yüzeyi sağlar.

Diğer yarı otomatiklerden% 36 daha hızlı
A400 Xplor'un mekaniği, olağanüstü geri çekme hızı için piyasadaki diğer tüm tüfeklerin arasından sıyrılan gerçek bir mühendislik mücevheridir. Bir sonraki atışı yapmak için en hızlı olmak, hedefe vurma şansınızı artırmak anlamına gelir. A400 Xplor ile bu da mümkündür.

Güvenilir hız ve eşsiz performans

Blink, yeni Beretta gazla çalışan sistem, dönen kafa kapatma ve yeni besleme sistemi arasındaki entegrasyonun sonucu olan yeni A400 Xplor motorudur. Yeni gaz emme sistemi, aynı zamanda conta olarak da işlev gören elastik bir silecek bandına sahip yenilikçi bir piston ile donatılmıştır. Göz kırpma böylece daha güçlü ve daha temizdir.
 
Çelik teknolojisi ...

Steelium, Beretta çubuklarının üretim teknolojisidir ve özel Beretta (A) üç alaşımlı çeliğin eşit derecede benzersiz bir üretim süreci sayesinde olağanüstü bir çubuk haline gelmesini sağlar. Derin delme (B), soğuk çekiçleme (C) ve özel vakum stres giderici (D) sayesinde çelik, bugün mevcut olan en iyi balistik performansları sunmak için ideal özellikleri kazanır.
 
... ve çelik için performans

Özel Optima-Bore HP geometrisi, HP çelik bilye ile bile en iyi performansı sunmak için tasarlanmıştır. Atış şekli, Optima-Choke HP bobinlerinin kullanılması sayesinde her türlü avda mükemmel ve tek tip kalır.
Akıllı telefonunuzu kullanarak GunPod 2 uygulaması aracılığı ile tüfeğinizle bağlantı kurabilirsiniz. Atış sayılarınızı, yürüme mesafelerinizi inceleyebilir ve yer işaretlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ entegrasyonları sayesinde GP2 uygulamasıyla paylaşımlar yapabilirsiniz.
Atış yaptığınız bölgeler otomatik olarak işaretlenmektedir
Listelenen atışlarınıza fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz
Başarılı atışlarınızı işaretleyerek listedeki bölgeyi belirgin hale getirebilirsiniz
Av günlerinizi listeleyebilir ne kadar fişek attığınızı görebilirsiniz
Web tarayıcı üzerinden istatistiklerinizi detaylı inceleyebilirsiniz
1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.

Steelium namlu teknolojisi, yılda 500.000 adet namlu üreten Beretta'nın geliştirmiş olduğu namlu işleme yöntemidir. Standart üç alaşımlı çeliği, eşsiz bir namluya dönüştürmek için kullanılan delme, soğuk dövme ve vakum yöntemleri, namlunun saçma ve tek kurşun performansını doğrudan etkilemektedir.

Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.

Mikro hücreli teknopolimer malzemeden üretilen dipçik lastiği. Daha hafif, daha yumuşak ve estetik. Omuzlama sırasında kıyafetinize takılmayan özel yüzeyi sayesinde refleksleriniz kadar, tüfeğinize de güvenebileceksiniz.

BERETTA AV TÜFEKLERİ EN UCUZ ve GÜVENİLİR SEHER AV

beretta otomatikler modelleri beretta a400ler a300ler beretta tüm otomatik modelleri

beretta av tüfekleri yarı otomatikler en iyi ve uygun fiyatlar sengin çeşit seheravda

 

Sipariş Formu
BERETTA A400 XPLOR ACTION GUNPOD2 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 809244
Güvenlik Onay