BENELLİ 828 U BLACK 12 KALİBRE SÜPERPOZE
605 izlenim

Kategoriler

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı: 110.250 ₺ Havale Fiyatı : 106.945 ₺

DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280

MARKASI

BENELLİ

MODELİ

828 U BLACK

KALİBRE

12  KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76  mm FİŞEK YATAĞI

NAMLU BOYU

66 / 71 / 76  cm NAMLU SEÇENEĞİ CRIO NAMLU

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOK 5 ADET CRIO ŞOKLAR

AĞIRLIĞI

2.920 KĞ NET AĞIRLIĞI 66 NAMLU İLE TARTILAN

ÖZELLİKLERİ

TEK TETİK ENJEKTÖRLÜ SELLEKTÖRLÜ CRIO BARREL NAMLU TETİKLER BOŞA DÜŞTÜĞÜNDE ENJEKTÖRLER ÇALIŞMAZ PATLAMAYA DUYARLI SİSTEM OLARAK ÇALIŞIR KUNDAK ACI AYAR PULLARI SAYESİNDE KUNDAK SAĞA SOLO AŞŞA YUKARI YAPILABİLMEKTE SÜPER POZEDE BİR İLK VE BİRÇOK ÖZELLİĞİ VAR SAYAMADIĞIM

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY 2 YIL GARANTİLİ BENELLİ FABRİKASIN DA ÜRETİLMİŞTİR

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533482 6280  /  0544 482 6285 / 0850 304 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR

ÖDEME SEÇENEĞİ

 KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

                                              Banka Hesap Bilgileri İçin Tıklayın
Hediyeler : TÜFEK TAŞIMA ÇANTASI + TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + İTALYAN MALI TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI +  ÜCRETSİZ KARGO...seher av bayii ismail pala saygılarımla
BENELLİ SÜPERPOZE ENUÇUZ EN UYGUN FİYATLAR İLE www.seherav.com.tr DAN SAHİP OLABİLİRSİNİZ
"828", Urbino'nun UNESCO'ya insanlık için kültürel bir miras alanı olarak tanımlama kodudur. Birleştirilmiş 828 U, geçmiş deneyimleri yeni teknolojik çağla ilişkilendirir.
Siyah versiyondaki 828U'nun zarafeti, ifadesini, tüfek sportifliğini şekil ve malzemelerin mükemmel bir uyum içinde geliştiren koyu renkli aksiyon çerçevesinin açık çizgilerinde bulur. Aşamalı Konfor sistemini ahşap stoğun içine yerleştirdik, popo pedi ve özel poliüretan burun pedi geri tepme hissini ve tespitini azaltmak için ideal bir kombinasyon oluşturur. Hafiflik ve rahatlık, kararlılık ve uyarlanabilirlik maksimum ifadelerini 828 U'da bulur. Avcının şekline ve atış ayarlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilen, hızlı ama son derece kararlı bir salınımlı bir av tüfeği. İnce bükülme ve sapma ayarının (Mükemmel montaj) mümkün olduğu tek çakışma.
Benelli Üstü ve Altının kalbi, sertleştirilmiş çelikten Kilit Plakası kilitleme sistemidir. Mekanik stresin ortadan kaldırılmasıyla güçlü ve güvenilir bir kapanma sağlayan basit ve ustaca bir cihaz. Alüminyum tartım platformu sayesinde, hafif bir örtüşme (3 kg'dan az), ancak son derece dayanıklı ve mükemmel dengelenmiş oluşturmak mümkün oldu.
Bir diğer önemli unsur, kompakt ve çıkarılabilir, hassas, pratik, güvenilir ve düşük perküsyon sürelerine sahip 828 U tetik düzeneğidir.
828 U ile size en uygun performansı ve konforu elde edebilirsiniz.
“828”, UNESCO’nun Dünya Miras Alanları listesindeki tarihi Urbino kasabasını tanımlayan numaradır. Altındaki ve üstündeki 828 U, geçmişin sanatını geleceğin teknolojisi ile birleştirir.
828 U modelinin Siyah versiyonunun zarafeti, av tüfeğinin sportif karakterini artıran ve farklı malzemeler arasında mükemmel bir form uyumu yaratan karanlık bir alıcının şık çizgileriyle ifade edilir. Ahşap ürün stoğunda Benelli’nin Progressive Comfort sistemi ve geri tepme ve namlu çıkışlarının azaltılmasında süper etkili özel bir poliüretan stoğu ve tarağı bulunmaktadır. Hafiflik, konfor, sağlamlık ve çok yönlülük, hepsi 828 U'da en üst düzey ifadelerini bulur. Bu hızla ve aşağı doğru sallanmak da, tüm canlıların ve çekim tarzlarının avcıları için özelleştirilmesi şaşırtıcı derecede istikrarlı ve kolaydır. 828 U, gerçekten mükemmel montaj için damla ve dökümde ince ayar yapılmasına izin veren tek alt ve üst kısımdır.
Benelli’nin O&U’sunun kalbi temperli çelik kilit plakası. Bu basit ancak ustaca tasarım sağlam, güvenilir kilitlemeyi garanti eder ve alıcının menteşe pimlerindeki mekanik baskıyı ortadan kaldırır. Bu gelişmiş kilitleme sistemini bir alüminyum alıcıyla birleştirerek, Benelli, 3 Kg'dan daha az ağırlığa sahip olan ancak aynı zamanda son derece sağlam ve mükemmel dengelenmiş bir O&U av tüfeği oluşturmayı başardı.
828 U'nun diğer bir önemli özelliği hızlı hareket eden, hassas, kompakt, pratik, güvenilir ve çıkarması kolay tetikleyici ünitesidir.
828 U'ya sahip olmak, kişiye özel konfor ve maksimum doğruluk demektir.
Seçilen delme ve son derece küçük çaplara sahip kriyojenik Power Bore varil, daha yüksek hedef hız ve penetrasyonu garanti eder. Power Bore Crio: mükemmel bir merkez ve garantili bir hedef için ideal delme
 
Progressive comfort Aşamalı konfor
Kullanılan kartuşların ağırlığına göre kademeli olarak müdahale eden yepyeni aşamalı geri tepme emme sistemi. İşte görünmez ancak son derece hassas bir sistem olan ahşaptaki konforun gerçek özü.
 
Doğal ve içgüdüsel bir amaç için 40 farklı kombinasyon arasından seçim yaparak katlama ve sapmanın ince ayarlanması mümkündür.
 
Kilit Plakası 828 U çelik kapak zamanla dayanıklıdır ve tartım kefesi üzerindeki mekanik stresin ortadan kaldırılmasını garanti eder.
 

Sipariş Formu
BENELLİ 828 U BLACK 12 KALİBRE SÜPERPOZE


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 762122
Güvenlik Onay