BENELLİ RAFFAELLO ACCADEMİA LİMİTED EDİTİON 12 KALİBRE OTOMATİK (özel seri )
1422 izlenim

Kategoriler

BENELLİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Liste Fiyatı: TL / İndirimli Fiyat Teklifi İçin Arayabilirsiniz...?

Kodu SA9180200
MARKASI BENELLİ
MODELİ RAFFAELLO LİMİTED EDİTİON ACCADEMİA SAYILI ÜRETİM
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 66 / 71 / 76 CM SEÇENEKLERİ
ŞOK DURUMU CRIO MOBİL ŞOK TAKIMI 5 ADET
AĞIRLIĞI 2.900 KĞ NAMLU BOYU VE AHŞAP KUKDAK DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÖZELLİKLERİ

KİNETİK SİSTEM / CRIO BARREL VE ELMAS KAPLI NAMLU BE.S.T EN İYİ YÜZEYSEL KORUMA ÇİZİLMEYE KÜFE PASA ÜSTÜN DAYANIKLILIK / ÇELİK SAÇMA ATILABİLİR / INERTİA DRİVEN SYSTEM / PROGRESSİVE COMFORT KUNDAK ŞAHLANMA VE YUMŞAK ATIŞ SAĞLAR / 1000 ADET ÖZEL SAYILI ÜRETİM Raffaello Accademia, 1000 birimden oluşan sınırlı bir seridir. Değerli gravür, Benelli ve Urbino Güzel Sanatlar Akademisi arasındaki işbirliğinin bir sonucudur. Saten ve nikel kaplamalı karkas; elektrolitik altın detaylara sahip bir lazer kazıma taşır

GENEL DURUMU MADE IN İTALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ AÇILIŞ 8.45 - KAPANIŞ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR
ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI  VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ :TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala

Raffaello Accademia, 1000 birimde üretilen özel bir sınırlı seridir. Enfes gravür, Benelli ve Urbino Güzel Sanatlar Akademisi arasındaki işbirliğinin bir sonucudur. Genç sanatçıların çalışmaları sayesinde, İtalyan mirasının, bölgesel kültürün ve yeniliğin en büyük unsurlarını sentezlemeyi başardık. Tüm bunlar, ateşli silahın her iki tarafındaki görüntüde ifade edilir, sahnenin hem önünü hem de arkasını gözlemciye sunabilen tek bir büyük eser olarak inşa edilir ve düşünülür. Bu av tüfeğinin yenilikçi konsepti, namluya zarif bir siyah renk veren özel kaplama olan Be.ST teknolojisi ile daha da geliştirilmiştir.

Teknik döküman

GÖSTERGE

12

BÖLME

76 mm Magnum

VARİL VE ŞOKLAR

CB - Değiştirilebilir jikle - BE.S.T. Güç Deliği 65/70 cm * / ** / *** / **** / sil.

ALICI BİTİRME

Ergal, nikel kaplama ve süslü

STOK VE YABANCI

Yağlı finiş derecesi 4 ceviz, Aşamalı Konfor sistemli stok

ÖLÇÜLEN STOK UZUNLUĞU TETİKLEME / SAPMA

365 mm ± 2 mm, uzun dipçik plakalı 380 mm ± 2 mm'ye veya Aşamalı Konfor Kiti ile özel stokla 350 mm ± mm'ye değiştirilebilir. Döküm: değişken, LH ve RH

DERGİLER

2 turlu sınırlayıcılı boru (sınırlayıcı olmadan 3 tur 12/76; 4 tur 12/70)

AĞIRLIK

yakl. 70 cm namlu ile 2.900 g

AMBALAJ

Teknopolimer kasa, düşürme ve döküm değiştirme kiti; bobin ve anahtar seti, çabuk açılan askı ataşmanı mafsalları, Ben yağı, kullanım ve servis el kitabı


EN İYİ. korozyon, aşınma, aşınma ve elementlere karşı maksimum direnci garanti eden özel bir Benelli teknolojisidir. EN İYİ. yüzey işlemi, ticari sırlarla korunan en son hibrit teknolojisini kullanır. Kaplama, sertlik, direnç ve değerli kaplama söz konusu olduğunda elmasa benzer özelliklere sahiptir. EN İYİ. tamamen çevre dostudur, çünkü kullanılan proses çevre için hiçbir tehlikeli emisyon içermez.

Powerbore

Seçilmiş delik ve çok küçük çaplara sahip Power Bore kriyojenik namlu, daha yüksek hız ve hedef penetrasyon sağlar. Power Bore Crio: Mükemmel bir vuruş için ideal delik ve hedefi asla kaçırmayacağınızdan emin olun.

Crio Sistemi

Kriyojenik teknolojide, göz önünde bulundurmanız gereken ilk unsur namludur. Sürtünme ısısı ve basıncının neden olduğu genişleme sınırlıdır, böylece namlu atış sırasında eşit bir şekilde titreşebilir ve genişleyebilir. Bir kriyojenik namlunun sağladığı desen, atış doğruluğunun yararına, her atışta atış yaptığınızda kaymayan desen merkezleriyle daha geniş, daha düzenli ve daha tekdüzedir. Kriyojenik arıtmanın namlu ömrü üzerinde de olumlu etkileri vardır, bu da aşınmaya karşı daha dayanıklıdır ve yanma kalıntılarının saldırısına daha az duyarlıdır. Benelli, balistik performansını artırmak için, Kriyojenik İşlemi endüstriyel ölçekte hafif bir ateşli silahın namlusuna uygulayan ve boğan ilk şirketti.

Atalet Tahrikli Sistem

Titiz tasarım, basit yapı, kolay bakım ve mekanik doğruluk, maksimum dayanıklılığı ve aşırı güvenilirliği garanti eder. Benelli Sisteminin zekası, titiz tasarımında, basit yapısında ve bakım kolaylığında yatmaktadır. Mekanik doğruluk ve temel yapı ile birlikte hızlı, minimuma indirilmiş çalışma hareketleri, her seferinde mükemmel olan değiştirilmemiş bir çalışma döngüsü, maksimum güç ve en üst düzeyde güvenilirlik sağlar.

Aşamalı konfor

Yenilikçi aşamalı geri tepme emme sistemi, kartuş yüklemesine göre kademeli olarak devreye girer. Bu, görünmez, ancak oldukça hassas bir sistem olan ahşapta konforun gerçek özüdür.

Raffaello Accademia, 1000 birimden oluşan sınırlı bir seridir. Değerli gravür, Benelli ve Urbino Güzel Sanatlar Akademisi arasındaki işbirliğinin bir sonucudur. Saten ve nikel kaplamalı karkas; elektrolitik altın detaylara sahip bir lazer kazıma taşır ve ördekleri hem uçuşta hem de oturur vaziyette, çift açıdan bakıldığında tasvir eder. En iyi Benelli teknolojilerine sahip sınırlı bir seridir: Progressive Comfort, Power Bore barrel, Easy Locking cıvata grubu ve Easy Loading. Raffaello Accademia ayrıca özel BE.S.T.ELMAS NAMLU KAPLAMA Dipçik ve kundak için Grade 4 Süper yağlı bitmiş ceviz ağacı seçildi. Kasada özel bir yeri hak eden seçkin ve sınıfının en iyisi yarı otomatik.


Sipariş Formu
BENELLİ RAFFAELLO ACCADEMİA LİMİTED EDİTİON 12 KALİBRE OTOMATİK (özel seri )


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 720206
Güvenlik Onay