BERETTA 1301 TACTICAL 12 KALİBRE OTOMATİK
435 izlenim

Kategoriler

Beretta Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı : 58.650 ₺ Havale Fiyatı : 56.890 ₺

MARKASI

BERETTA

MODELİ

1301 TACTICAL SENTETİK

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm

NAMLU BOYU

47 cm NAMLU    

ŞOK DURUMU

FİX ŞOK SABİT KAVAL NAMLU

AĞIRLIĞI

2,900 KG NET AĞIRLIĞI

ÖZELLİKLERİ

ÇİFT SİSTEM - GAZLI VE KİNETİK ÇALIŞMA SİSTEMİ HIZLI HAREKET KABİLİYETİNE SAHİP YARI OTOMATİK ŞARJÖR KAPASİTESİ 5+1 TÜFEĞİN TOPLAM BOY UZUNLUĞU 96 CM DİR

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY  - SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT :

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ : 3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + İTALYAN TÜFEK TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO... seher av bayii

Diğer yarı otomatiklerden% 36 daha hızlı

1301, Beretta'nın kolluk kuvvetleri ve ev savunması için tasarlanmış yeni gazla çalışan yarı otomatik av tüfeğidir. Kutudan çıkar çıkmaz 1301 Taktik'te büyük boyutlu bir şarj kolu, büyük dokulu cıvata serbest bırakma ve büyük boyutlu geri dönüşümlü güvenlik düğmesi bulunur.
Çapraz tüplü gaz pistonuna sahip entegre BLINK gaz işletim sistemi, 1301 Taktik'in piyasadaki diğer av tüfeğinden% 36 daha hızlı dönmesini sağlar.

18.5 inçlik namlu konfigürasyonunda bulunan 1301 Taktik, arka görüş için hayalet halka ve değiştirilebilir ön bıçak görüşü kullanan sağlam, korumalı bir nişan sistemine sahiptir.
Alıcı bir MIL-STD 1913 picatinny rayı sunuyor. Stok ve ön uç agresif bir kontrole sahiptir ve stok, sağlanan aralayıcılarla çekme uzunluğu için ayarlanabilir.
Damla ve döküm de ayarlanabilir.

Beretta 1301 Tactical avcılık veya savunma için tasarlanan Beretta'nın kinetik başlı gazlı çalışma sistemine sahip taktik yarı otomatik tüfeğidir. Son derece güvenilir ve kullanımı kolay bir şekilde tasarlanmış olan bu tüfek, modern bir taktik av tüfeğinin sunması gereken tüm özelliklere ve daha fazlasına sahiptir. 
1301 Taktik ile Beretta'nın eşsiz 500 yıllık tecrübesi, tutkusu ve bilgi birikimi ile en üst düzeyde güvenceye sahip olduğunuzu hep bileceksiniz.
 
1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.
 
Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.

12 numara bu yeni yivsiz tüfek; hane güvenliği, özel güvenlik ve müsabakalardan tutun, özel harekat ve taktiksel kullanıma kadar her amaca hizmet edebiliyor.Bu tüfeğin üretimi, Beretta için tarihi bir karardı da diyebiliriz. Çünkü Beretta’nın, taktiksel yivsiz tüfekler piyasasına direk bir dönüş olarak kabul edildi. Beretta 1995 senesinden beridir Av tüfeği haricinde yivsiz bir tüfek üretmemekteydi ve bu işin piyasası 83’ten beri Beretta’ya ait olan Benelli’ye kalmıştı.

Yeni tüfek, ilk bakışta çok sevilen A400 “Xplor Unico” av tüfeğinin en iyi özelliklerini taşıyan taktiksel bir varyasyonu gibi görünse de mühim farklılıklar içerdiği kuşkusuz.

Yeni 1301 Tactical, kullanımı kolay kontrol mandalları içeren ergonomik bir tasarıma sahip. Ayrıca Beretta’nın patentli “Blink” sistemi kullanılmış

Blink sistemindeki gaz pistonunda, bağımsız halkalı bir valf sistemi kullanılmış. Bu sayede gaz çok daha sıkı bir şekilde hapsedilerek mekanizma verimini kayda değer bir şekilde artırıyor. Bu da daha önce hiç görmediğiniz bir süratte besleme sağlıyor. Diğer tüfeklerden tam %36 daha süratli besleme yapabilen ve 1 saniyeden az bir sürede tam 4 adet fişek ateşleyebilen sistem için Beretta’nın mühendisleri; aynı zamanda tutukluk ihtimalini de minimuma indirdiği konusunda hemfikirler. 

Beretta’nın “Steelium” olarak sınıflandırdığı Nikel-Krom-Molibden bazlı soğuk dövme çelik namludan bulunduran 1301’in 1370 Bar’a kadar basınca dayanıklı olduğu kaydedilmiş. Bu da Hem Magnum fişeklerle (76mm / 3”) hem de çelik saçmalar ve diğer sert çekirdeklerle gönül rahatlığıyla kullanılabilecek ultra dayanıklı bir namlunuz olması anlamına geliyor! 

Tüp şarjörü 6 adet fişek barındırabilen Beretta 1301 Tactical’ın Namlu boyu 47 cm olup toplam boyu 96 cm. Bu da böylesine seri ve yüksek bir ateş gücü barındıran bir silaha kıyasla kapalı alanlarda oldukça yüksek manevra kabiliyeti sağlıyor.


Sipariş Formu
BERETTA 1301 TACTICAL 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 227626
Güvenlik Onay