BERETTA 695 FİELD TIĞ İŞLEME 12 KALİBRE SÜPER POZE
3076 izlenim

Kategoriler

BERETTA Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı :201.300 ₺ Havale Fiyatı : 195.265 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BERETTA
MODELİ 695 FİELD
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 / 66 / 71 / 76 CM TERÇİHLİ
ŞOK DURUMU OPTİMA HP MOBİL ŞOK 5 ADET
AĞIRLIĞI 3.200 KĞ ORTAMALA NAMLU BOYU VE AĞAÇ DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR
ÖZELLİKLERİ TEK TETİK ENJEKTÖRLÜ SELLEKTÖRLÜ DARBELİ KURMA SİSTEMİ
GENEL DURUMU MADE IN İTALY 2 YIL GARANTİLİ ÜRETİCİ FİRMA İTALYAN BERETTA FABRİKASI
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ AÇILIŞ SAATİ  8.45 - SAATİ KAPANIŞ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ SORUNUZ
TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + İTALYAN MALI TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala

695: zarafet, geleneğe saygı, güvenilirlik

Yeni Beretta 695, altında, altında, güvenilir, güzel ve geleneğe uygun olarak avlanmak, avcılara farklı özellikler sunmak için tasarlanmıştır: sektördeki en son teknolojiler tarafından üretilen bir silahla öne çıkmak isteyen avcı için mükemmel bir av tüfeğidir.

686 ve 687 ürünleri tarafından kazanılan deneyim ve teknik güvenilirliği temsil eder, ancak yapısı 692 serisi için kullanılan yeni Beretta platformuna dayanır, bu nedenle yeni 695 bu iki önemli Beretta şirketinin birleşmesinden doğar.
Her durumda mükemmel

Şimdi her zamankinden daha geniş bir dizi konfigürasyon sayesinde, yeni 695 en zorlu avcılar için arzu edilen her şeyi sunuyor: variller 66/55 (DX ve) ile 66cm, 71cm ve 76cm uzunluğunda mevcuttur. SX) ve 38/60 (DX ve SX).

Seçici tetikleyici, basit ve hızlı bir hareketle, ilk önce hangi namluyu çekeceğini seçmenizi sağlar.
Pencereli ve tek bir tabana kaynaklı 6X6 üst kaburga, DT11 gibi daha özel Beretta çakışmalarına açık bir referanstır.

Optima-Bore HP namlusunun özel iç geometrisi, Yüksek Performanslı çelik bilye ile bile mükemmel performans sunmak üzere tasarlanmıştır. Rosetta, Beretta Optimachoke HP değiştirilebilir bobinleri sayesinde mükemmel ve tek tip kalır.

 
Güzellik ve performans.
1. Baskülasyon

Klasik Beretta'nın üstündeki ve altındaki tava, onu karakterize eden ince ve zarif şekil için evrensel olarak tanınmaktadır ve bu açıdan Beretta 695'in üstündeki ve altındaki istisna değildir.

En küçük ayrıntılara dikkat ederek tasarıma büyük önem verilmiştir. Alıcı, DT11L ve DT11 EELL'in gravürüne benzer şekilde “Derin Kaydırma” tarzı lazer gravürleriyle ince bir şekilde dekore edilmiştir. Yan duvarlarda gravür Rönesans tarzı çiçektir, şirket logosu eylem çerçevesinde güçlü bir şekilde vurgulanmıştır, koruma, eylem çerçevesine bağlı bir kesi ile süslenmiştir. Menteşe pimi çiçek gravürlerine sahiptir. Kesi ayrıca göze daha fazla hoşluk kazandırmanın yanı sıra kullanım sırasında daha iyi kavrama sunarak açma anahtarına uzatılır.

Genellikle en değerli lüks tüfekleri karakterize eden üst kısımdaki çift kıçın varlığı, 695'i görünüşü ve detaylara gösterdiği dikkat için daha da rafine hale getirir.
2. İnce ağaçlar

Gümüş kalkanı, ahşap alın plakası ve yeni 695 ön ucu olan stok, DT11 ve 687 EELL serileriyle aynı şekilde 3. sınıf ceviz ormanları kullanılarak inşa edilmiş ve modellenmiştir. Her vuruş önde gelen Beretta uzmanları tarafından özenle seçilir ve kontrol edilir. BTS kaplaması ahşaba daha fazla su direnci ve daha rafine bir görünüm kazandırır. Bütün bunlar, en katı teknik ve estetik standartları karşılayabileceğini ve aşabileceğini garanti eder.
3. Çelik çubuklar

Rönesans'ta başlayan bir üretim ile Beretta bugün balistiklere uygulanan teknolojik araştırmalarda dünya lideridir. Steelium, özel üretim çeliğinin benzersiz bir üretim süreci sayesinde istisnai bir çubuk haline gelmesini sağlayan Beretta çubuklarının üretim teknolojisidir.

Sunulan mükemmel balistik performanslar, derin delme, soğuk çekiçleme ve özel vakum stres giderici sağlayan çeliğin özel muamelesi sayesinde elde edilir.
4. Kartuş çıkarma sistemi

695, son zamanlarda 690 serisinde piyasaya sürülen bir emiş sistemine sahiptir.Bu yeni emiş sistemi, 680 serisinin zaten neredeyse tahrip edilemez emiş sisteminden daha güvenilir ve sağlamdır.Bu, özellikle sistem konusunda nesiller boyu çalışacak bir tüfek garanti eder. ekstraksiyonu. SO10 serisi ekstraksiyon sisteminden esinlenen emiş sistemi.
5. Büyük denge

Önceki nesil Beretta 687 üst üste binmiş birimlerine kıyasla, 695, daha büyük çelik hareket çerçevesi ve hafif alüminyum haç sayesinde tüfeğin kütlesini silahın merkezine doğru yoğunlaştırıyor. Bu, aynı zamanda, ele alınma hızı olmadan, yeterli bir denge, daha kontrol edilebilir bir kavrama ve av tüfeğinin pürüzsüzlüğüne sahip olmamızı sağlar. Ortalama ağırlık 3,35 kg'dır (71 cm varil), düşük yoğunluklu ahşap ve 66 cm varil ile 3,25 kg'a kadar düşebilir.

03GD001-86
 6. Geri tepme ped Ahşap floş çekti

Üst üste yerleştirilen 695 ünite, detay olarak Sınıf 3 ceviz alın plakasına sahiptir. Alın plakası, alın profili ve birleştirilmiş ahşabın profili ile aynı hizadadır. Dirençli ve su geçirmez bir yağ işlemiyle, kalça yastığı yavaş yavaş ve anında bırakılır, tabanda bir tırtıl, diğer tüm Beretta uç plakaları gibi omuz destek alanında kavrama stabilitesine sahip olmanızı sağlar.

Başa Dön
Modeller
Kalibre 12 20
Namlu uzunluğu (cm) 66/71/76 66/71/76
Tip Çubuk Çelik 18,6mm OBHP Çelik 14,6mm OBHP
Hazne (mm) 76 76
Oda (inç) 2 "3/4 2" 3/4
Tıkanma borusu **, ****, ***** **, ****, *****
Finisaj / Gravür Derin çiçek, lazer gravürler, DT11L ve 486 stil Marc Newson Derin çiçek, lazer gravürler, DT11L ve 486 stil Marc Newson
Yuvarlak ve ağızlı çubuk Yuvarlak ve ağızlı çubuk
Lily N N
Geri tepme yastığı MicroCore (alan) 20mm MicroCore (alan) 20mm
Kaburga 6x6 6x6
Stok 373 (20mm Mikro Çekirdekli geri tepme pedi ile) 373 (20mm Mikro Çekirdekli geri tepme pedi ile)
Seçici tetikleyici Seçici tetikleyici
Boşaltma ağırlığı (g) 3.350 ± 100g (varil 71) 3.350 ± 100g (varil 71)
Başa Dön
Satıcılar
Satış noktaları
Satış noktalarımız

Tabanca, tüfek, aksesuar, giysi veya Sako ve Tikka ürünleri için en yakın nişancıyı bulun.

ÜSTÜN BERETTA KALİTESİ

695: Eleganza, Rispetto Della Tradizione, Affidabilità

Il nuovo sovrapposto da caccia Beretta 695, affidabile, belea e in linac con la tradizione, offrire per ai cacciatori caratteristiche distintive: è il fucile perfetto per il cacciatore che voglia ayırt

Esso racchiude in sé l'esperienza e l'affidabilità tecnica maturata dai prodotti 686 e 687, en son derece düşük puan alan Beretta nasti dunu 69.
Ogni situazione'de Perfetto

Daha fazla bilgi için tıklayın: Daha fazla bilgi için: 66cm, 71cm e 76cm, con le pieghe 35/55 (DX & SX) e 38/60 (DX ve SX).

Il monogrillo selettivo consente, con un semplice e veloce spostamento, di scegliere con quale canna sparare prima.
La bindella superiore 6X6, finestrata e saldata su base unica, è un chiaro rimando ai sovrapposti Beretta più esclusivi, DT11'e gelin.

Yüksek performans için Optima-Bore HP è concepita of offrire grandi prestazioni anche con pallini d’acciaio Yüksek Performans. La rosata rimane perfetta ed uniforme anche grazie agli strozzatori intercambiabili Beretta Optimachoke HP.
La bascula del classico sovrapposto Beretta è universalmente riconosciuta per forma snella ed elegante che la caratterizza e da questo punto di vista non fa eccezione il sovrapposto il sovrapposto Beretta 695.

Grande attenzione ve stata prestata al tasarım, curato nei minimi dettagli. Daha fazla bilgi DT11L ve DT11 EELL için “Deep Scroll” benzer basım bilgileri. Sulle pareti laterali l’incisione è floreale di tipo rinascimentale, nel petto di bascula è stato messo in forte risalto il logo aziendale, il sottoguardia è abbellito con una incisione accoppiata alla bascula. Il perno cerniera presenta kesisi floreali. L’incisione è estesa anche alla chiave di apertura, donando maggiore gradevolezza alla vista, oltre che offrire maggiore grip durante l’utilizzo.    

La presenza della doppia poppetta nella parte superiore, che caratterizza generalmente i più pregiati fucili di lusso, en son 695 kişi başına aspetto e cura dei dettagli.
2. Legni pregiati

Il calcio con scudetto in argento, calciolo in legno tirato a filo e l'astina del nuovo 695 sono costruiti e modellati yararlananlar 3. sırada 3. lo stesso della serie DT11 e 687 EELL. Ogni calcio è attentamente selezionato e controllato dai maggiori esperti Beretta. La finitura BTS konferansa ver leg ma maggiore resistenza all’acqua, oltre che un look più raffinato. Daha fazla bilgi ve daha fazla bilgi için tıklayın.
Rinascimento, oggi Beretta ve lideri nella ricerca tecnologica applicata alla balistica. Steelium è la tecnologia di produzione delle canne Beretta, che permette allo speciale acciaio trilegato usezato di diventare una canna eccezionale grazie ad un processo di produzione unico.

Daha fazla performans gösterimi son derece raggiunte grazie allo speciale trattamento dell’acciaio, che prevede foratura profonda, martellatura a freddo ed la speciale distensione sottovuoto.    
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın 690. Hızlı ve kolay 6 gün önce. Daha fazla bilgi edinin di estrazione. Sistem Sistemleri ve Sistem Sistemleri ve Sistemler SO10.
Risettato aled precedente generazione di sovrapposti Beretta 687, all 69io'daki tüm şehirlerde orta sınıf dell’arma grazie alla bascula. Questo ci permette invertre di avere un bilanciamento adeguato, una imbracciata e scorrevolezza del fucile più controllabile senza però la velocità con cui esso puo essere maneggiato. 3,35 kg (canna da 71cm), 3.25 kg ağırlığında ve 66 cm ağırlığındadır.
Ben sovrapposti 695 hanno legno di noce Classe3 içinde particolare il calciolo geliyor. Daha fazlasını gör Aynı seride: Daha fazla bilgi için tıklayın. Bu özellik geçirimsiz, hızlı ve kolay bir şekilde geri gelebilir ve tutturulmuş gella altri calcioli Beretta.


Sipariş Formu
BERETTA 695 FİELD TIĞ İŞLEME 12 KALİBRE SÜPER POZE


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 016684
Güvenlik Onay