BERETTA A300 OUTLANDER WOOD 12 KALİBRE OTOMATİK
511 izlenim

Kategoriler

BERETTA Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı :  ₺ Havale Fiyatı :  ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280

MARKASI

BERETTA

MODELİ

A300 OUTLANDER WOOD AĞAÇ KUNDAK

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm

NAMLU BOYU

61 / 66 / 71 / 76 cm NAMLU SEÇENEKLERİ

ŞOK DURUMU

MOBİL ŞOKLU 3 ADET

AĞIRLIĞI

3 KG -+ ORTALAMA AĞIRLIK NAMLU BOYUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR

ÖZELLİKLERİ

ÇALIŞMA SİSTEMİ GAZLI YARI OTOMATİK 

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY - SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ : TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO SEHER AV İSMAİL PALA...

Yarı otomatik bir av tüfeğinde en iyi performansı elde etmenin anahtarı sadeliktir.

Beretta geleneğine uygun olarak, yeni A300 Outlander, güvenilir Beretta salınımlı blok (geometrik) kilitleme sistemini revize edilmiş ve geliştirilmiş bir gaz silindiri valfi ve piston tertibatı ile birleştiren yarı otomatik gazla çalışan bir av tüfeğidir. dışarıdaki daha güçlü kartuşların neden olduğu aşırı basıncı otomatik olarak boşaltın.

Beretta geleneği doğrultusunda geliştirlen yeni A300 Outlander yumuşak çekim gazla çalışan sistemi ile kendi kendini temizleme özelliğine sahip silindir ve piston ile geliştirilmiş gaz valfi ile güvenilirdir.Verimli zarif ama güçlü yapısıyla ,ilk görüşte dikkat çeken ince hatlarıyla üstelik çokda uygun fiyatıyla Beretta size yeni bir ürün sunmaktadır.

Tamamen hassas ve özel hafif alaşım alüminyum ile dikkatle monte edilmiş çelik hareketli parçalardan oluşan kasa kontrol ve olağanüstü çalışmasınısağlamak için cilalanmıştır. Tüm metal parçalar aşınma,yıpranma ve paslanmaya karşı özel kaplama kaplanmıştır. Ergonomik hafif alaşımlı kasaya kundak sorunsuzca oturur .Üst optik ve diğer hedef sistemi (isteğe bağlı bir baz ile) kabul edecek şekilde tasarlanmıştır. Özel alüminyum alaşım kullanılarak inşa A300 Outlander kasası paslanma ve çizilmeye karşı ateşli silah koruyan bir anodik oksidasyon sürecine girmiştir. Emniyet düğmesi sol elini kullanan atıcılar için ters olabilir.
Tetik ağır polimer malzemeden yapılmıştır. Onun yeni yarı-kare şekli parmak konumlandırmayı kolaylaştırır. Keskin köşeler yuvarlatılmış şekli ile daha hızlı, daha güvenli tutuş için tasarlanmıştırTeknopolimer kullanımı ile renk soğuk iklimlerde temas hassasiyeti arttırmak aynı zamanda sürtünmeye maruz parçalar aynı kalmasını sağlamaktadır. Tetik eldivenli elin bile kolayca erişebileceği büyük açılı tetik muhafazına sahiptir. Krom taşıyıcı ve cıvata pasa aşınmaya dayanıklı hayati fonksiyonlarını yürütme için daha sağlamlık sunuyor. Emniyet düğmesi, ayrıca yeni dizaynı ile, şimdi daha kolay çalışması için daha genişbir yüzey sunar. Tetik nihai pas koruması için krom kaplamadır.www.seherav.com
Kundağı A300 Outlander genel tasarım uyumu eklemek için uzun ve ince çizgileri vardır. Kap yeni bir polimer çok hafif yapar yapısı, hava ve paslanmaya karşı dayanıklıdır vardır. Ön tarafında pratik bir döner pim uygulanır. Kundak üstün konfor ve ateşleme sırasında yüksek performans sağlamak için güvenli bir tutuş sağlar..
Beretta yarı otomatik A300 Outlander hızlı ve kolay bir sökme için, kullanıcı tarafından alan şeritli beş ana montaj grubundan oluşur. Kolay temizlik uzun vadeli güvenilirlik sağlamak ateşli silah ile ilgili daha dikkatli bakım yapmak için teşvik eder.
Özel gaz ile çalışan bir sistem, kendi kendini temizleyen bir silindir ve piston, Beretta tarafından patentli, kendi kendini temizleyen bir egzoz valfi, bu yüzden en güçlü kartuşlarının neden olduğu aşırıbasıncı otomatik olarak azalabilen yapı.Herhangi bir ayar ya da müdahale 76 mm (3) / 57 g (2 ons) 70 mm (2 3/4) / 24 g (7/8 oz), kartuşları çekebilirsiniz. Yeni piston sürekli silahın verimliliğini artırmak ve bakım ihtiyacını azaltarak, silindir barut artıklarını temizlemek için dizayn edilmiştir. Elastik piston conta temizlik optimize etmek kaba bir yüzeye sahiptir.

MONTAJ UYARI: Elastik piston contanın zarar görmesini önlemek için, ilk bölme silindir içine piston yerleştirin ve sonra piston deliğinden şarjör tüpünün kapağının milini takın. Valf ünitesi montaj ve demontaj namlu kendisinin kolay hale namluya bağlanır.
Mükemmel konsantriklik sağlamak için özel soğuk çekiçleme işlemi ile yapılmış alaşım çelik, yeni Beretta yarıotomatik A300 Outlander şokları aynızamanda son derece sağlam ve hafiftir. Çelik bilye kartuşları ile kullanılmak üzere tasarlanan bir Mobilchoke iç profili vardır. Delikli krom derin dış blued pas aşınma ve yıpranma ve atış hızını artırmak için uzun ömür ve dayanıklılık sağlamak için kaplamanmıştır. Beretta Mobilchoke iç şok tüpü deformasyon azaltmak için ve model atış dağıtım ve konsantrasyon geliştirmek için dizayn edilmiştir. Yüksek performanslı nikel kaplı çelikten yapılmıştır,

FİŞEK KAPASİTESİ: Fişek redüktör yerleştirilmesi ile mümkün birçok ülkede mevcut avcılık düzenlemeler doğrultusunda, iki çekim kapasitesine sahiptir. Bu redüktör üçten fazla çekim (dergi iki ve kartuş odasında bir) ateşli silah kullanımını kısıtlamaktadır. Bu cihaz A300 Outlander imalatı ve montajısırasında Beretta tarafından takılmıştır.

EN UCUZ BERETTA A300 OUTLANDER EN UYGUN FİYAT BERETTA A300 SERİLERİ


Sipariş Formu
BERETTA A300 OUTLANDER WOOD 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 018277
Güvenlik Onay