BERETTA A400 XPLOR ACTION GUNPOD2 KICK OFF 12 KALİBRE OTOMATİK
474 izlenim

Kategoriler

BERETTA Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı : 77.150 ₺ Havale Fiyatı : 74.835 ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280

MARKASI

BERETTA

MODELİ

A 400 XPLOR ACTION GUNPOD 2 KICK OFF

KALİBRE

12 KALİBRE

FİŞEK YATAĞI

76 mm

NAMLU BOYU

61 / 66 / 71 / 76 cm NAMLU SEÇENEKLERİ VARDIR

ŞOK DURUMU

MOBİL OPTİMA ŞOK 3 ADET

AĞIRLIĞI

3,100 KG - + ORTAMALA NAMLU BOYU VE AĞAÇ DURUMUNA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR

ÖZELLİKLERİ

ÇİFT SİSTEM – GAZLI VE KİNETİK ÇALIŞMA SİSTEMİ GUN POD2 KİCK OFF

GENEL DURUMU

MADE IN ITALY – SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ

STOK / İSKONTO

TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ

İLETİŞİM

0236 588 2207 / 0533 482 6280 / 0544 482 6285

NOT

SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR

ÖDEME SEÇENEĞİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ : 3 BÖLÜMLÜ TÜFEK KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME SETİ + TÜFEK TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO...seher av bayii

Yeni A400 Xplor Action: önemli olan av tüfeği

Yeni Beretta A400 Xplor Action, dünyada standart olarak elektronik bir cihaza sahip olan ve avlar arasında ateş edilen atışları saymanıza izin veren ilk av yarı otomatik. A400 serisinin olağanüstü başarısını belirleyen özelliklerle donatılmış, oyun türü, mühimmat, hedef veya iklim koşullarından bağımsız olarak en yüksek güvenle kullanılacak yarı otomatiktir.

Optik veya diğer işaretleme sistemlerini kabul etmek için tasarlanmış makat kutusu sayesinde çok yönlülüğü artırılmıştır. A400 Xplor Action bugünden önemli olan av tüfeğinizdir.
GunPod: Beretta'nın yerleşik bilgisayarı

GunPod: Gemideki bilgisayar!

Beretta GunPod, aşağıdakileri sunan A400 Xplor Action kolunun sapında bulunan çok işlevli bir elektronik cihazdır:

    toplam isabeti say (sıfırlanamaz)
    kısmi vuruş sayma (sıfırlanabilir 7 oturuma kadar)
    dış sıcaklığı C ve F derece cinsinden ölçün (termometre)
    ateş edilen mühimmatı test et
    GunPod, aynı ağırlıkta bile iki farklı kartuş türünü karşılaştırma imkanı sunar.

Beretta GunPod, pil takılmadan veya düşük pil ile bile ateş edilen atışların sayısını garanti ettiği için devrim niteliğinde bir cihazdır.

Dünyadaki en iyi geri tepme azaltma sistemi:% -60

Kick-Off, dünyada araba süspansiyonlarında kullanılanlara benzer iki hidrolik amortisör kullanan tek geri tepme azaltma sistemidir. Piyasadaki diğer tüm sistemler kauçuk, poliüretan veya polimer ekler gibi yumuşak malzemelerin deformasyonuna dayanmaktadır. Aradaki fark nedir? Kauçuktan yapılmış süspansiyonlu bir araba sürmenin nasıl bir şey olduğunu düşünün!

Yumuşaklık, hafiflik ve pürüzsüzlükte bir adım daha

Micro-Core, on yıllardır dünyanın dört bir yanındaki atış poligonlarında kazanılan deneyim sayesinde Beretta tarafından geliştirilen yenilikçi bir popo plakasıdır. Açık hücreli genişletilmiş teknopolimer, kauçuktan daha yumuşak, daha hafif ve daha yumuşak olan Micro-Core yavaş yavaş ve anında serbest bırakılır, omuz destek yüzeyini arttırır ve tüfeğe güvenli ve hassas bir destek yüzeyi sağlar.

Diğer yarı otomatiklerden% 36 daha hızlı
A400 Xplor'un mekaniği, olağanüstü geri çekme hızı için piyasadaki diğer tüm tüfeklerin arasından sıyrılan gerçek bir mühendislik mücevheridir. Bir sonraki atışı yapmak için en hızlı olmak, hedefe vurma şansınızı artırmak anlamına gelir. A400 Xplor ile bu da mümkündür.
 
Güvenilir hız ve eşsiz performans

Blink, yeni Beretta gazla çalışan sistem, dönen kafa kapatma ve yeni besleme sistemi arasındaki entegrasyonun sonucu olan yeni A400 Xplor motorudur. Yeni gaz emme sistemi, aynı zamanda conta olarak da işlev gören elastik bir silecek bandına sahip yenilikçi bir piston ile donatılmıştır. Göz kırpma böylece daha güçlü ve daha temizdir.
 
Çelik teknolojisi ...

Steelium, Beretta çubuklarının üretim teknolojisidir ve özel Beretta (A) üç alaşımlı çeliğin eşit derecede benzersiz bir üretim süreci sayesinde olağanüstü bir çubuk haline gelmesini sağlar. Derin delme (B), soğuk çekiçleme (C) ve özel vakum stres giderici (D) sayesinde çelik, bugün mevcut olan en iyi balistik performansları sunmak için ideal özellikleri kazanır.
 
... ve çelik için performans

Özel Optima-Bore HP geometrisi, HP çelik bilye ile bile en iyi performansı sunmak için tasarlanmıştır. Atış şekli, Optima-Choke HP bobinlerinin kullanılması sayesinde her türlü avda mükemmel ve tek tip kalır.

A400 Xplor Eylemi

Silah tasarımı hiç bu kadar güzel ve işlevsel olmamıştı.
Kesici uçtan seviye çubuğuna, korumaya, Başlama Arayüzünden geçerek, A400 Xplor'ın her elemanı şekilleri, ağırlığı ve işlevselliği optimize etmek için tasarlanmıştır.

Kahverengi karkas: estetiğin evrimi

A400 Xplor Action karkas tedavisi, av silahları dünyasında mutlak bir yeniliktir ve özel bir "bronz-kahverengi" renk ile dünyanın en iyisi olan anodik oksidasyon direnci özelliklerinin birliğini temsil eder.

Beretta'nın geri tepme önleyici sistemidir. İçinde bulunan iki adet hidrolik damper sayesinde tepme kuvvetini eşit dağıtır ve namlu şahlanmasını azaltarak daha rahat hedefe odaklanmanızı sağlar.
 
Akıllı telefonunuzu kullanarak GunPod 2 uygulaması aracılığı ile tüfeğinizle bağlantı kurabilirsiniz. Atış sayılarınızı, yürüme mesafelerinizi inceleyebilir ve yer işaretlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ entegrasyonları sayesinde GP2 uygulamasıyla paylaşımlar yapabilirsiniz.
Atış yaptığınız bölgeler otomatik olarak işaretlenmektedir
Listelenen atışlarınıza fotoğraf ve video ekleyebilirsiniz
Başarılı atışlarınızı işaretleyerek listedeki bölgeyi belirgin hale getirebilirsiniz
Av günlerinizi listeleyebilir ne kadar fişek attığınızı görebilirsiniz
Web tarayıcı üzerinden istatistiklerinizi detaylı inceleyebilirsiniz
1526 yılından gelen tecrübe ile bitmek bilmeyen inovasyon arayışının birleşmesinden doğan optima namlu, çelik ve kurşun saçmaların tümünde mükemmel grupman sağlar. Kurşunun eriyerek namlu iç yüzeyine yapışmasını önleyen hassas yüzey düzleştirme sayesinde kusursuz iç yüzeyi zor kirlenir, kolay temizlenir.
 
Steelium namlu teknolojisi, yılda 500.000 adet namlu üreten Beretta'nın geliştirmiş olduğu namlu işleme yöntemidir. Standart üç alaşımlı çeliği, eşsiz bir namluya dönüştürmek için kullanılan delme, soğuk dövme ve vakum yöntemleri, namlunun saçma ve tek kurşun performansını doğrudan etkilemektedir.
 
Beretta'nın yeni yarı otomatik mekanizmasıdır. Gazlı sistem ve kinetik başlığın mükemmel birleşimi sayesinde %36 daha seri atışlar yapmanızı sağlar. Ayrıca gaz pistonunda kullanılan patentli tasarım sayesinde, mekanik aksam sıradan tüfeklere göre daha uzun süre temizlik gerektirmeden mükemmel çalışır.
 
Mikro hücreli teknopolimer malzemeden üretilen dipçik lastiği. Daha hafif, daha yumuşak ve estetik. Omuzlama sırasında kıyafetinize takılmayan özel yüzeyi sayesinde refleksleriniz kadar, tüfeğinize de güvenebileceksiniz.

Sipariş Formu
BERETTA A400 XPLOR ACTION GUNPOD2 KICK OFF 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 684351
Güvenlik Onay