BERETTA DT11 BLACK EDITION 12 KALİBRE SÜPERPOZE
240 izlenim

Kategoriler

BERETTA DT11 TRAP BLACK EDITION 12 KALİBRE SÜPER POZE
Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii
Fiyatı :
  Havale Fiyatı :  ₺
DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI BERETTA
MODELİ DT11 TRAP BLACK EDITION
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 76 CM
ŞOK DURUMU MOBİL ŞOK VE FİX ŞOK
ÇALIŞMA SİSTEMİ TEK TETİK , ENJEKTÖRLÜ , SELLEKTÖRLÜ ,
ÖZELLİKLERİ AYARLANABİLİR VE SÖKÜLEBİLİR CARBON FİBRE TETİK GURUBU
GENEL DURUMU MADE IN ITALY SIFIR ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİ
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ SABAH AÇILIŞ SAATİ 08.45 - AKŞAM KAPANIŞ SAATİ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285 / 0533 482 6280
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ
ÖDEME SEÇENEKLERİ KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ TAKSİT İMKANI VARDIR
                                                       Banka Hesap Bilgilerimiz İçin Tıklayınız 

HEDİYELER : TÜFEK TAŞIMA KILIFI + TÜFEK ASKI KAYIŞI + TÜFEK TEMİZLEME HARBİ TAKIMI ve TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + ÜCRETSİZ KARGO... Seher AV Farkıyla Kalite ve Güveni Hissedin İsmail PALA

1526 yılında başlayan ve şu anda yılda 500.000 varil üreten bir üretimle Beretta, balistikte uygulanan araştırma teknolojisinde dünya lideridir. DT11 Sporting Black Edition, Steelium Pro fıçılarla birlikte kullanıldığında Optima Choke HP teknolojisine sahiptir, hem çelik hem de kurşun ile mükemmel modelleme sağlar.

Steelium Pro: Beretta varillerinin üretim teknolojisi, patentli üçlü alaşımlı çelik tüfeğiyle delinmiş, çekiç dövülmüş, vakumla ısı ile muamele edilmiş, üstün yapı özellikleri ve dayanıklılığı ile üstün balistik performans sağlayan çelik ile sonuçlanan eşsiz bir üretim sürecidir. DT11 Sporting Black baskısında, keçe geri tepmeyi azaltan ve namlu yükselişini en aza indiren 480mm uzunluğunda konik bir zorlama konisi özelliği olan Steelium Pro varil teknolojisi ile donatılmıştır.

Steelium:  Beretta varil üretiminde kullanılan teknoloji, özel üçlü alaşımlı çelikin gerçekten benzersiz bir üretim süreci sayesinde gerçek bir balistik süper kahraman olmasını sağlar. Gundrilling, soğuk çekici dövme ve vakum temelli rahatlama, çeliğe üstün balistik performans için ideal bir yapı kazandırıyor.

Steelium Pro:  Beretta varillerinin üretim teknolojisi, patentli üçlü alaşımlı çelik tüfeğiyle delinmiş, çekiç dövülmüş, vakumla ısı ile muamele edilmiş, üstün yapı özellikleri ve dayanıklılığı ile üstün balistik performans sağlayan çelik ile sonuçlanan eşsiz bir üretim sürecidir. DT11 Sporting Black baskısında, keçe geri tepmeyi azaltan ve namlu yükselişini en aza indiren 480mm uzunluğunda konik bir zorlama konisi özelliği olan Steelium Pro varil teknolojisi ile donatılmıştır.

 

YENİ  Mat varil yüzeyi:  Sadece estetik bir çözüm değil, mat varil yüzeyi, atıcının hedeflerini gözler önüne sermesine olanak tanıyan mutlak anti-parlama performansı sağlar.

YENİ   B-Hızlı karbon fiber üst kaburga:  Yeni kaynaksız tutturma prosesi sayesinde, son derece hafif ve esnek karbon fiber boru, en zorlu çekim koşullarında bile hedef edinimi için mükemmel doğrusallık sağlar.

 

YENİ   Karbon fiber tetik plakası: DT11 Sporting Black Edition, gelişmiş bir ağırlık kontrolü özelliği için karbon-fiber kompozitden yapılmış bir tetik levhaya sahip tek Beretta rekabetli av tüfeği. Tüm DT11'ler, hızlı değiştirmeyi kolaylaştırmak için çıkarılabilir tetik gruplarıyla birlikte gelir

 

YENİ   B-Hızlı Namlu dengeleme sistemi:  DT11 Sporting Black Edition'ın denge ve noktaya ayarlanabilirliği, ayarlanabilen varil ağırlıkları setiyle mükemmel bir şekilde optimize edilebilir. B Hızlı Barrel Balancing System, değişen kademelerde çoklu ağırlık ile birlikte gelir ve fıçıların yan kabuğuna tutturulur ve ön ucun altında gizlenir. B-Hızlı Stok dengeleme sistemi ile kombine edildiğinde, DT11 Sporting Black Edition atıcıya mükemmel bir şekilde sipariş verebilir.

Yeni  Black Edition alıcı:  DT11 Sporting Black Edition, mat ve cilalı yüzeyleri bir araya getiren olağanüstü bir siyah estetik özelliğe sahiptir ve bu sayede bunları inanılmaz bir kişiliğe kavuşturuyor.
Çıkarılabilir tetik :  her zamanki gibi,  DT11 tetik grubu  çıkarılabilir, bu da kazanma şansınızı kaybetmeden tek bir atış standından bir sonraki atışa kadar saniyeler içinde değiştirmenizi sağlar. (Sadece  DT11'de bulunur )
Ayarlanabilir tetik: DT11 özelliğiyle ayarlanabilir tetiği , parmak ergonomisini stoka standart olarak veya ölçmek için yapılmış olmasına bakılmaksızın mükemmel bir şekilde uyacak şekilde ayarlar. (DT11'de mevcuttur)


Sipariş Formu
BERETTA DT11 TRAP BLACK EDITION 12 KALİBRE SÜPER POZE


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 707028
Güvenlik Onay