FRANCHİ AFFİNİTY PRO ÇULLUK 12 KALİBRE OTOMATİK
703 izlenim

Kategoriler

FRANCHİ Av Tüfekleri Satış Noktası Seher Av Bayii

Fiyatı: ₺ 56.600 Havale Fiyatı : 54.905 ₺

DETAYLI BİLGİ ve SİPARİŞ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ: 0236 588 2207 - 0544 482 6285 - 0533 482 6280
MARKASI FRANCHİ
MODELİ AFFİNİTY PRO YAKIN MESAFE CULLUK AVLARI İÇİN İDEAL BİR TÜFEK
KALİBRE 12 KALİBRE
FİŞEK YATAĞI 76 MM
NAMLU BOYU 61 CM
ŞOK DURUMU MOBİL ŞOK 3 ADET 7 CM UZUNLUĞUNDA
AĞIRLIĞI 2.690 KĞ ORTALAMA
ÖZELLİKLERİ KİNETİK SİSTEM
GENEL DURUMU MADE IN İTALY SIFIR ÜRÜN
STOK / İSKONTO TELEFON İLE TEYİD EDİNİZ
ÇALIŞMA SAATLERİ AÇILIŞ 8.45 - KAPANIŞ 18.45
İLETİŞİM 0236 588 2207 / 0544 482 6285 / 0850 304 6285
NOT SİPARİŞ VEYA DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ TÜFEKLER İLE TAKAS İMKANI VARDIR
ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI VARDIR

SEHER AV HEDİYELERİ : TÜFEK KILIFI + ASKI KAYIŞI + TEMİZLEME HARBİ TAKIMI + TEMİZLEME YAĞI + RUHSAT KILIFI + TEST FİŞEĞİ +  ÜCRETSİZ KARGO... SEHER AV İsmail Pala

Avcı odaklı bir yaklaşımın yanı sıra tutkusunun yerine getirilmesi her zaman Franchi'nin yapmaya karar verdiği bir şeye sahiptir.
Franchi yarı otomatik ürün yelpazesi, Affinity Pro ile daha zengin ve daha eksiksizdir ve pazarın belirli bir köşesinden gelen hafiflik talebine olumlu yanıt verir. Affinity Pro sadece 2,690 Kg ağırlığındadır, avcının bir av gününün sunabileceği en güzel hislerin ve duyguların tadını çıkarmasını sağlar. Affinity Pro, yüksek arazi avcılığı için ideal çözümdür: en zor oyunu ararken uzun mesafelere seyahat etmenize ve erişilemeyen yerlerden geçmenize olanak tanır, engel oluşturmaz ve mümkün olduğunca özgür olur.
Namlu ve dipçiği birleştiren iki paralel oyulmuş çizgi ve korumadaki turuncu F, onu kusursuz bir Franchi yapıyor.
Affinity Pro'nun cilalı ve Ergal bir kasası vardır; gövdenin sağ tarafında turuncu renkte PRO kelimesi göze çarpar. Tüm süper hafif ahşaplar Optowood işlemine tabi tutulur: "lazer teknolojileri" aracılığıyla ahşap damarını ortaya çıkaran özel bir işleme ve kurutma tekniği. Optowood işlemine ek olarak, zamanla ve atmosferik etkenlere karşı direncini güçlendiren yağlı son kat eklenir. 12 kalibre ve 61 cm Steelshot çubuklarla mevcut olan Affinity Pro, daha içgüdüsel bir atış için nervür olmadan çalışılmış ve tasarlanmıştır; kapsam yeşil fiber optik olup, her türlü ışık koşulunda üstün görüş sağlar. Geri tepmeyi azaltan kapalı hücreli poliüretan köpüklü TSA _Adv (Gelişmiş İkiz Darbe Emici) geri tepme pedi ile garanti edilen ergonomi. Allround Interlacement adı verilen tırtıl, herhangi bir zamanda sağlam bir tutuşu optimize etmek için tasarlanmıştır. Affinity Pro mekanik işlem, herhangi bir Franchi yarı otomatik ile aynıdır: Ön Atalet. Herhangi bir Franchi ürünü gibi Affinity Pro, tüm mekanik parçalar için 7 yıllık bir garantiye sahiptir.

    76
    Steelshot Namlu (cm)

    61
    Bobinler (mm)

    (70) * / *** / *****
    Delik

    18,3 / 18,5
    Kaburga

    Hayır
    Düşürmek

    45/50/55/60/65 (± 2 mm)
    Stok / El kundağı

    Optowood
    Geri tepme yastığı

    14 mm standart TSA-ADV
    Alıcı

    Siyah anodize alüminyum alaşım
    Ağırlık (kg)

    2.690
    Tetikleyici

    2.500 (±% 10)
    Stok

    Tabanca kabzası
    Görme

    Yeşil fiber optik
    Kontrol etme

    Allround Interlacement
    Lop (mm)

    Orta standart geri tepme pedli 358; Küçük geri tepme pedi ile 350; Yüksek geri tepme pedli 368.

Köpek havayı koklar ve durur ... kanatların çırpınması sessizliği bozar, zihninizi serbest bırakır ve ateş eder!

Avcının merkeziliği ve av tutkusunun tatmini her zaman Franchi'nin hedefi olmuştur. Affinity Pro ile Franchi, pazarın belirli bir bölümünden gelen hafiflik talebine olumlu yanıt vererek yarı otomatik ürün yelpazesini tamamlar ve zenginleştirir. Affinity Pro, 2.690 kg ağırlığıyla avcının bir av gününün sunabileceği en güzel hislerin ve duyguların tadını çıkarmasını sağlar.

Affinity Pro, dolaşıp avlanmak için ideal bir çözümdür: en zor oyunu aramak için uzun mesafeler kat etmenize ve erişilemeyen yerlerden geçmenize, zorluk çekmeden ve maksimum özgürlükle izin verir.
Namlu ve dipçiği birbirine bağlayan iki oyulmuş paralel çizgi ve koruyucu üzerindeki turuncu F, onu kusursuz bir Franchi ürünü yapıyor.

Affinity Pro'nun cilalı ve Ergal bir kasası vardır; karkasın sağ tarafında turuncu renkte PRO kelimesi göze çarpıyor. Süper hafif ahşaplar Optowood işlemine tabi tutulur: “lazer teknolojileri” aracılığıyla odun damarını ortaya çıkarabilen özel bir üretim ve kurutma süreci. Optowood işlemine yağ finişi eklenir, bu da zamanla ve atmosferik maddelere karşı direncini güçlendirir.
12 kalibre ve Steelshot cm varillerde mevcuttur. 61, Affinity Pro incelendi ve daha içgüdüsel bir çekim için kaburga olmadan tasarlandı; vizör, daha iyi görünürlük sağlamak için yeşil fiber optiktir.

 


Sipariş Formu
FRANCHİ AFFİNİTY PRO ÇULLUK 12 KALİBRE OTOMATİK


Adınız soyadınız
Adresiniz
İl / İlçe
Sabit telefon
Cep telefon
Namlu Boyu
Kalibre
Yivsiz tüfek ruhsatınız var mı?
Satın alma belgeniz var mı?
Ödeme şekli
Takas istiyor musunuz?
Açıklama
Güvenlik Kodu 928986
Güvenlik Onay